Wywiad

tItOveN | 23 lutego 2021

Ramsey: Potrzebowaliśmy trzech punktów

Aaron Ramsey w pomeczowej wypowiedzi przyznał, że Juventus bardzo potrzebował tych trzech punktów, biorąc pod uwagę pozostałe wyniki tej kolejki.

Walijski pomocnik wrócił po kontuzji w poniedziałkowym spotkaniu Juve z Crotone, wygranym przez Starą Damę 3:0.

To był dla nas naprawdę ważny mecz. Potrzebowaliśmy tego kompletu punktów. Chcieliśmy grać ofensywnie, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i zakończyliśmy na zero z tyłu – powiedział w wywiadzie dla JTV.

Powrót na zwycięski szlak jest dla nas ważny, szczególnie po naszym niesatysfakcjonującym występie w Lidze Mistrzów.Cieszymy się z tej wygranej. Było to również bardzo ważne, biorąc pod uwagę wyniki z weekendu.

Ramsey miał dziś sporo wolnej przestrzeni, mógł wpisać się na listę strzelców, jednak zabrakło skuteczności.

Grałem dziś bardziej na środku. Próbowaliśmy rozgrywać krótkimi podaniami, a potem głównie skupiliśmy się na bezpośrednich podaniach. Myślę, że to dla mnie najlepsza pozycja, zwłaszcza gdy mogę znaleźć więcej miejsca na boisku. Ma to decydujące znaczenie.

Źródło: football-italia.net

Autor: switi

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
11 dni temu

Ramsey rozegrał dobre zawody – powinien jednak trafić przynajmniej raz. Na prawdę bardzo trudno określić kto jest bardzie w Turynie potrzebny – on czy Rabiot. Grają tak chimerycznie jakby się umówili by rotować z formą.

Przejdź do paska narzędzi