Meczowe

einhard | 31 stycznia 2021

Ranieri: Ułatwiliśmy zadanie Juventusowi

Claudio Ranieri przyznał, że błędy Sampdorii ułatwiły grę Juventusowi.

Szczerze mówiąc, chcieliśmy zagrać innego rodzaju mecz – powiedział trener w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zbyt często traciliśmy piłkę, mieliśmy wiele problemów z ich „no-look pass”. W większości ułatwiliśmy sprawy Juventusowi.

W drugiej połowie zrobiliśmy coś więcej, ale nawet wtedy były to tylko dwa strzały Quagliarelli i niewiele więcej.

Nie byliśmy w stanie zrobić tego, co myśleliśmy, że zrobimy. Emil Audero też nie musiał tak naprawdę niesamowitych parad, poza sytuacjami, gdy głupio traciliśmy piłkę lub po tych „no-look pass”. Bardziej zirytował mnie brak okazji strzeleckich z naszej strony.

Chciałbym również pogratulować sędziemu. Przegraliśmy, ale on sprawdził się doskonale.

Sampdoria pokonała na swoim terenie Inter kilka tygodni temu, czym różniły się oba te występy?

Myślę, że przeciwko Interowi byliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani niż dzisiaj. Dziś mieliśmy kłopoty, kiedy mieliśmy piłkę. Powiedziałem graczom, że możemy przegrać z Juve, ale przynajmniej zagrajmy dobry mecz, dajmy z siebie wszystko i spróbujmy.

Blucerchiati pomimo tej porażki mają niezłą passę. Czy spróbują zaatakować miejsca zapewniające grę w europejskich pucharach, czy raczej będą starać się tylko obronić przed zajęciem miejsca w strefie spadkowej?

Obiecaliśmy sobie, że nie chcemy być w takiej samej sytuacji jak w zeszłym roku. W tej chwili jesteśmy na zdecydowanie lepszej pozycji, ale bez wątpienia patrzymy zarówno przed siebie, jak i za siebie!

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi