Gracze Juve

fj10 | 20 czerwca 2021

Raport o kontuzji i przyszłości Giorgio Chielliniego

Il Bianconero powołuje się na Sky Sport i przedstawia raport o stanie zdrowia Giorgio Chielliniego, a także jego przyszłości.

Na początek przypomnijmy, że Giorgio rozegrał mniej niż 30 minut w ostatnim meczu reprezentacji Włoch. Jego problemy ze zdrowiem nie są na szczęście poważne. Kapitan reprezentacji Włoch zszedł wystarczająco wcześnie i nie zdążył pogorszyć swojego stanu.

Ostatnie doniesienia sugerują, że piłkarz Juve odbył mało wymagające treningi i jest szykowany do powrotu na fazę play-off. Dziś wieczorem na pewno nie zobaczymy go na boisku.

Idąc dalej, w raporcie podano też informacje na temat ewentualnej przyszłości zawodnika. Stara Dama ma zaoferować mu nowy kontrakt i mieć pewność, że Chiellini będzie częścią kadry w następnym sezonie. Tę decyzję motywuje fakt, że włodarze turyńskiego klubu nie chcą stracić kolejnego weterana, jak miało to miejsce z Buffonem.

36-latek, pomimo wielu kontuzji, był jednym z pewniejszych punktów na boisku w zakończonym niedawno sezonie. Kampania 21/22 będzie dla stopera w dużej części naznaczona pomocą w przygotowaniu Meriha Demirala i Matthijsa de Ligta do wejścia w jego buty.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi