Liga Mistrzów

einhard | 4 listopada 2020

Rebrow: Nie możemy się doczekać meczu z Juve

Serhij Rebrow nie może się doczekać meczu z Juventusem w Lidze Mistrzów.

Wiemy, że musimy zagrać przeciwko jednej z najlepszych drużyn we Włoszech, nie możemy się tego doczekać – powiedział trener Ferencvárosi TC na konferencji prasowej.

Chcemy dać z siebie 100 procent. To dla nas zaszczyt reprezentować Węgry na szczycie europejskiej piłki, w Lidze Mistrzów. Myślę, że jesteśmy gotowi na to wyzwanie.

Ferencvárosi po porażce 5-1 z Barceloną zremisowało 2:2 z Dynamo Kijów w Budapeszcie i wygląda na to, że będzie walczyło o miejsce w Lidze Europy z byłym klubem Rebrowa.

W Lidze Mistrzów masz okazję grać przeciwko silnym drużynom, najlepszym w Europie. Tak jak nam się to zdarzyło, z Barceloną, Dynamo Kijów i Juventusem.

Zawsze przygotowujemy się najlepiej, jak umiemy na spotkania z każdym przeciwnikiem. Juve ma fantastycznych zawodników, musimy wykorzystać okazje, jakie przytrafią się nam w trakcie meczu.

Trener chciałby, aby jego zespół miał możliwość gry przeciwko Ronaldo, który w zeszły weekend wrócił do gry.

Mam nadzieję, że znajdzie się w wyjściowym składzie. Znamy jego cechy i spróbujemy go powstrzymać. Musimy być w pełni skoncentrowani.

Jak powiedziałem, gramy przeciwko najlepszym drużynom w Europie, z klubami, które mają utalentowanych graczy z fantastycznymi umiejętnościami.

Każdy mecz w Lidze Mistrzów to dla nas nagroda. Jesteśmy tutaj, aby się uczyć.

Źródło: fradi.hu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi