Prasa

tItOveN | 4 sierpnia 2020

Rodrigo De Paul na celowniku Starej Damy?

Rodrigo De Paul jest łączony z transferem do Juve tego lata. Jego profil ponoć odpowiada temu, czego szuka Maurizio Sarri.

Bianconeri nieustannie szukają wzmocnień do środka pola, a dzisiaj Corriere di Torino donosi, że jednym ze zidentyfikowanych celów przez bianconerich jest pomocnik Udinese Rodrigo De Paul, który poprawił się podczas gry w Le Zebrette, zmieniając międzyczasie pozycję ze skrzydłowego na zawodnika grającego bliżej centralnej części boiska.

Według raportu 26-letni Argentyńczyk byłby dostępny za około 35-40 milionów euro. De Paul ma być postrzegany jako idealna opcja dla klubu, biorąc pod uwagę, że pasowałby do planu gry Maurizio Sarriego jako mezz’ala.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
3 lat temu

Tyle i długo się mówi, jaki to talent jest, a co go widzę w meczach z Juventusem (nie to, żebym oglądał Udinese), to jest kompletnie anonimowy. Wiem, że na ogół graczom ofensywnym z mniejszych klubów trudno pokazać się w meczach z nami, ale w tym sezonie z uwagi na naszą grę okazji było co niemiara, a mecz Udinese-Juventus to już w ogóle był okazją dla graczy Udine by zabłyszczeć. Przykładowo, kolejny raz pokazał się Fofana, pokazał się też Sema (o nim to wcześniej zupełnie nie słyszałem), ale de Paul robił właściwie sztycha. I jeszcze ta cena, śmiać się chce.

Harun
Harun
3 lat temu

Zupełnie nie jest wart tej ceny. To nie lepiej dorzucić 10-20 milionów i poszukać kogoś naprawdę ciekawego?

jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

40 baniek za no name’a? Wolałbym, aby Paratici jednak poszedł w jakość, skoro ilościowo pomocników mamy od groma.

Pepe_Mar
Editor
3 lat temu

40 mln za niego? Ile trzeba by było dołożyć, żbey mieć Zaniolo? z 20mln? Albo Ruganiego?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi