Prasa

einhard | 17 stycznia 2019

Romagnoli atakuje arbitrów

Alessio Romagnoli ma spore pretensje do sędziów po przegranym spotkaniu z Juventusem w Supercoppa.

Bianconeri wygrali 1:0 dzięki bramce Cristiano Ronaldo, ale Franck Kessie zobaczył czerwoną kartkę po interwencji systemu VAR za swój atak na nogi Emre Cana.

Sposób rozdawania kartek przez sędziego był niezwykły i nietypowy, ponieważ dostawaliśmy żółte kartki lub byliśmy wyrzucani z boiska przy każdym, nawet minimalnym kontakcie – powiedział kapitan Milanu w wywiadzie dla Milan TV.

Romagnoli będzie zawieszony na mecz przeciwko Genui w Serie A w poniedziałek, ponieważ otrzymał żółtą kartkę za nadmierne protesty. Co ciekawe z pięciu żółtych kartek otrzymanych w tym sezonie to już trzecia, którą Romagnoli dostał za protesty.

Jeśli jestem kapitanem to właśnie po to, aby porozmawiać z sędzią i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź na moje pytania. To irytujące. Szanujemy sędziów i w zamian oni również powinni traktować nas z szacunkiem.

Zawodnik Milanu był również wściekły, że jego protesty zostały zignorowane przez arbitra, gdy domagał się rzutu karnego po domniemanym faulu Emre Cana na Andrei Contim.

Sędzia powiedział mi, że ta sytuacja nie zasługuje na użycie systemu VAR, a ja uważam, że powinien był to zrobić.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi