Transfery

tItOveN | 27 stycznia 2022

Romeo Agresti: Pogba, De Jong? Nie wykluczam

Rozmawiając na kanale Twitch Goal Italii, Romeo Agresti podzielił się najnowszymi informacjami dotyczącymi sytuacji na rynku transferowym Juventusu.

Oto najciekawsze fragmenty:

Nie wierzę, że Juventus pozwoliłby Kulusevskiemu odejść do bezpośredniego rywala [Milanu] w tym miesiącu.

Kulusevski do tej pory pokazał bardzo niewiele, nie udowodnił, że jest wart wydanych pieniędzy przez Juve. Nie widzę dla niego wielkiej przyszłości w Turynie u Allegriego, to zawodnik o specyficznej charakterystyce. Nie zdziwiłbym się, gdyby Kulusevski odszedł, a przyszedł Nandez.

Morata w Barcelonie? W tej chwili to trudne do przeprowadzenia, bo Atletico nie chce wzmacniać rywala w połowie sezonu. 

Juventus bacznie przygląda się pomocnikom i z kręgów klubowych dochodzą mnie słuchy, że w czerwcu planują prawdziwą bombę. Nie wydaje mi się właściwe dementowanie czegokolwiek w sprawie De Jonga, trzeba monitorować tę ścieżkę. 

Jeśli nikt inny nie odejdzie, byłbym bardzo zaskoczony, gdyby Kaio Jorge został. Aby się poprawić, musi grać.

Co do Dybali – Juventus w końcu może rozmawiać z agentem zarejestrowanym w CONI. To dość smutna rzeczywistość, Dybala powinien mieć profesjonalnych pełnomocników. Moim zdaniem inne kluby wykonają kontakt do Dybali, ale piłkarz jasno dawał do zrozumienia, że czeka na Juventus. 

Allegri podejmie decyzję w sprawie Rovelli i Fagiolego. Podobnie zresztą w przypadku Ranocchii i Mirettiego.

Pogba latem? Moim zdaniem trzeba monitorować wszystkie opcje.  Jeśli chodzi o czerwiec, nie możemy brać za pewnik, że Juve nie może pozyskać pewnych zawodników. Juve ma pieniądze i wydadzą je na opłacalne inwestycje. 

Gravenberch? Nie sądzę, żeby do czegoś doszło w styczniu. Udogie? Mówiłem to już kilka razy, to zawodnik, którego Juve śledzi. 

Źródło: Goal Italia Twitch via Around Turin

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
J33
J33
1 rok temu

Vlahovic i informacje od Pana Agrestiego bardzo poprawiły mi humor,teraz tylko trzeba załapać się do top 4 ,no i dobrze by było przejść Villareal ,zadania bardzo trudne na dzień dzisiejszy ,ale do zrealizowania.

semtex_yo
1 rok temu

mnie nie zdziwi Jorginho latem.

Halupa
1 rok temu

De Jong. Zapraszamy. Pogbe to raczej bym odpuścił.

Bianconero62
1 rok temu

Niechciany u nas Kulusevski jeszcze okazałby się wzmocnieniem dla Milanu. Nie ma sensu robić takich transferów w zimowe okienko.

OldLady
1 rok temu

Juve ma pieniądze i wydadzą je na opłacalne inwestycje. „

Ja cały czas żyłem w przeświadczeniu, że jednak z finansami u nas nie jest najlepiej. Pokazuje to też bilans gdzie rok do roku jest coraz większa strata. A tu nagle jeb – 90 milionów za Vlaho – 75+15 dla agenta. To już trochę dużo. I Ci sami dziennikarze, którzy twierdzili, że Juve nikogo nie kupi póki nie sprzeda Ramseya czy Kulu – nagle na fali euforii wypisują, że Juve ma pieniądze. Zastanawiające.

clyde_1987_
1 rok temu

Czasem kibic może zachowywać się irracjonalnie i wypowiadać jakiś pogląd opierając się niemal wyłącznie na emocjach i przeczuciach. Tak się mają sprawy jeżeli chodzi o moje odczucia dotyczące ewentualnego przejścia De Jonga do Juventusu: całym sobą jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej transakcji.

Przejdź do paska narzędzi