Gracze Juve

einhard | 28 sierpnia 2020

Ronaldo: Chcemy podbić Włochy, Europę i świat!

Cristiano Ronaldo chce podbić Włochy, Europę i świat razem z ekipą Bianconerich.

Pogłoski o potencjalnym odejściu Portugalczyka do Paris Saint-Germain pojawiły się tego lata we francuskich mediach, ale przedstawiciele gracza szybko zdementowali te doniesienia. Ronaldo, który strzelił 31 bramek w 33 meczach Serie A, pomagając Starej Damie wygrać dziewiąte z rzędu Scudetto, obiecał dalej walczyć o sukces w Europie w barwach klubu z Turynu.

Przygotowuję się do trzeciego sezonu jako Bianconero. Mój duch i ambicja są tak wysokie jak zawsze – napisał Ronaldo na Instagramie.

Cele. Zwycięstwa. Zaangażowanie. Poświęcenie. Profesjonalizm.

Z całej mojej siły i z pomocą moich kolegów z drużyny i całego personelu Juventusu ponownie pracujemy, aby podbić Włochy, Europę i świat!

Bicie rekordów. Pokonywanie przeszkód. Zdobywanie tytułów i osiąganie osobistych celów. Robić więcej i radzić sobie jeszcze lepiej raz po raz. Sięgać wyżej i odnosić sukcesy we wszystkich wyzwaniach, które mogą pojawić się na naszej drodze.

Zamiana każdego roku w przygodę lepszą niż poprzednia i wygrywanie wszystkiego dla naszych fanów i kibiców.

Być częścią tej niesamowitej i wyjątkowej pasji, jaka jest w Juventusie i żyć zgodnie z jego historią, rozsławiając naszą nazwę, nasze wartości i nasze standardy tak daleko, jak to tylko możliwe.

Źródło: instagram.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Podziwiam, że mu się chce.

clyde_1987_
3 lat temu
Reply to  OldLady

Jego profesjonalizm jest godny podziwu, ale nie powinniśmy się dziwić, że w ogóle mu się chce. Mówimy o profesjonalnym sportowcu, który wciąż buduje swoje imperium, tak więc nie powinno nas dziwić, że ciągle jest głodny sukcesu. Na przestrzeni lat w piłce nożnej pojawiło się wielu zawodników leniwych i choćby na ich tle Ronaldo wygląda niebywale.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi