Prasa

einhard | 5 sierpnia 2019

Ronaldo: Chciałbym zagrać z Eusebio

Cristiano Ronaldo przemawiał na kanale YouTube Soccer.com, który zadał mu serię szybkich pytań.

Ulubiona bramka? To trudne pytanie, biorąc pod uwagę, że mam ich ponad 700. Zawsze będę mówił, że ta ostatnia. Wiem, że nie zawsze będzie to najpiękniejsze trafienie, ale bramki są zawsze ważne dla zespołu, a więc mówię: ta ostatnia. Następna na pewno będzie jeszcze ważniejsza.

W mojej głowie mam wielu graczy, z którymi chciałbym zagrać, ale wspomnę o jednym z mojego kraju, który zmarł kilka lat temu – Eusebio. Jest dumą Portugalii i z tego powodu chciałbym z nim zagrać. Był niewiarygodną osobą.

34-latek ujawnił początki swojej słynnej cieszynki i otrzymał pytania z serii – co byś robił, gdybyś nie został piłkarzem?

Cóż, byłem w USA i graliśmy przeciwko Chelsea i nie wiem, jak to się stało. Właśnie zdobyłem bramkę i wykonałem ten gest – „siuuuu!” Szczerze mówiąc, było to całkowicie naturalne i spontaniczne. Po tym jak zacząłem to powtarzać i fani, kiedy mnie zobaczą, robią „siuuuu”, a ja mówię: „wow, ludzie pamiętają Cristiano z powodu siuuuu”, więc tak to zostało.

Aktor, a może model. Nie wiem. Nie wiem, czy mam talent gry aktorskiej, ale zawsze mówię, że kiedy pracujesz i poświęcasz się dla jakiegoś celu, to możesz osiągnąć wszystko.

Mój ulubiony film… Jestem bardziej człowiekiem kina dokumentalnego, ale gdybym miał wskazać, to wybieram Milczenie Owiec. Wiem, że to stary film, ale go lubię.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi