Gracze Juve

einhard | 2 listopada 2020

Ronaldo: Cristiano powrócił!!

Cristiano Ronaldo cieszy się z powrotu do gry.

Byłem unieruchomiony, choć nie miałem żadnych objawów i czułem się dobrze. Dzisiaj wróciłem do tego, co lubię, do gry w piłkę nożną – powiedział Ronaldo w rozmowie ze Sky Sport.

Serie A to trudna i konkurencyjna liga. Milan wykonuje świetną robotę, podobnie jak Lazio i Napoli. Musimy ciężko pracować, ale się rozwijamy.

Wcześniej w tym tygodniu Ronaldo opublikował na Instagramie komentarz, w którym stwierdził, że testy wymazów użyte do wykrycia Covid są gówno warte… ale potem usunął ten komentarz. CR7 odmówił odpowiedzi na pytanie w tej sprawie.

Cristiano wrócił, to najważniejsze! – podsumował Portugalczyk.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

Nie można przy okazji CRa nie wspomnieć o Dybali. Cr pokazał mu na jakim jest poziomie – w sensie gdzie jest CR w wieku 35 lat, a gdzie Dybala w wieku 26 lat – przepaść. Irytacja Dybali po zejściu mnie ogromnie zagotowała – słusznie realizator pokazywał go po każdym golu dla nas. Żądanie 14 milionów przez Dybalę jawi się jako kpina. Stawiam, że Cr w wieku 37 lat będzie lepszy niż Dybala kiedykolwiek.

Co do samego Ronaldo to nie chcę jakoś mega go gloryfikować, ale nie zdziwię się jak będzie grał do 40 stki jak Zlatan i kręcił lepsze liczby.

pogon
2 lat temu
Reply to  OldLady

Myślę, że problemem Dybali jest głowa, a nie nogi. Rok temu był wypychany z klubu, ewidentnie chciał się pokazać i udowodnić, że niesłusznie go skreślono, co częściowo się udało. Niestety jak tylko zagrał sezon życia to rozpoczęły się negocjacje dotyczące nowego kontraktu i doszla kontuzja. Dybala chyba znów skupił się na kasie,a nie na sporcie. Podobnie było 2 lata temu. Może w końcu się opamięta.

OldLady
2 lat temu
Reply to  pogon

Ma takie możliwości, że powinien zrobić wszystko by nie popaść w przeciętność.
Niech wynajmie psychologa, psychiatrę, Harego z Tybetu ( chyba, że boi się wysypki i bólów karku) ale niech się wreszcie ogarnia. Teraz też powinien dostać zjebkę od zarządu i może się zmobilizuje do cięższej pracy – bo ostatnio taka presja mu pomogła. Może i tym razem potrzebuje dostać solidny oprdl skoro sam nie potrafi się ogarnąć?

Harun
Harun
2 lat temu
Reply to  OldLady

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ… Drugi obok Ronaldo najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu dziś jest krytykowany, bo nie odnalazł jeszcze formy po kontuzji. Dajmy mu czas.

Arkadio
2 lat temu
Reply to  Harun

Oczywiście, dajmy czas. Ale tak jak od Ronaldo się wymaga, między innymi dlatego bo zarabia tyle ile zarabia.. Tak sam Dybala prosi się o krytyczna ocene żądając tych rzekomych 15mln. Podejrzewam że gdyby nie kwestia kontraktu to ludzie co najwyżej by pisali ze Dybala nie ma formy i tyle. Gdyby Pawełek wstrzymał się z kosmicznymi żądaniami przynajmniej do czasu aż wróci mu forma to i może kibice wstrzymali by się z krytyka. A tak to Dybala żąda kosmicznych pieniędzy – więc kibice żądają kosmicznej gry. Proste. Tak jak ktoś wyżej wspomniał. Dybala gral fsjnie.. Nagle mu odbiła palma, jakieś ekscesy… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi