Prasa

maciejovsky | 22 października 2018

Ronaldo: Jestem szczęśliwym człowiekiem

Cristiano Ronaldo oznajmił, że wygrywanie nagród indywidualnych to nie jest jego obsesja i oczekuje, że prawda wyjdzie na jaw w obliczu oskarżeń o gwałt.

Portugalczyk nie otrzymał Złotej Piłki i nie pojawił się na gali rozdania nagród FIFA.

Zdobywanie nagród indywidualnych nie jest moją obsesją. Indywidualne wyróżnienia pomagają mi, ale to nie wszystko. Potrzebuję skoncentrować się na Juve. Przeżywam tu fantastyczny czas, wszystko idzie dobrze, a zespół jest fenomenalny. Nie będę porównywał Juventusu do Realu. Cieszę się, że mogę grać dla Starej Damy i byłem szczęśliwy grając w Madrycie i Manchesterze. Uważam się za szczęśliwca i szczęśliwego człowieka.

Przystosowuję się do włoskiego futbolu. Jest inny, ale czerpię z tego dużo radości. Moi koledzy z drużyny pomagają mi i czuję się po prostu szczęśliwy. Gram w niesamowitym klubie, mam wspaniałą rodzinę, czwórkę dzieci i zdrowie. Mam wszystko. Reszta jest nieważna.

Cristiano został zapytany o stawiane mu zarzuty zgwałcenia kobiety 9 lat temu.

Nie słuchasz mnie. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Wydaliśmy kilka tygodni temu oświadczenie. Nie jestem tutaj, by kłamać, czuję się pewnie i ufam moim prawnikom. Dobrze się bawię grając w piłkę, cieszę się życiem, mam ludzi, którzy zajmują się tą sprawą. Prawda wyjdzie na jaw.

Napastnik bardzo dobrze zna Old Trafford, bo w końcu to tam wchodził do wielkiej piłki.

To będzie trudna gra, United ma świetny zespół. Grają u siebie, ale jesteśmy Juventusem. Jeśli będziemy grać dobrze i tak, jak chce tego trener, to wygramy. Oczywiście szanujemy Manchester, bo mają fantastycznych piłkarzy i znakomitego trenera. Oczekuję jednak, że zwyciężymy. Powrót na Old Trafford jest dla mnie zawsze bardzo emocjonalny.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi