Meczowe

Hu Kers | 3 lutego 2019

Ronaldo: Nie ma powodów do zmartwień

Cristiano Ronaldo w sobotnim spotkaniu z Parmą ustrzelił dublet, po raz kolejny przejmując prym w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A, wyprzedzając Fabio Quagiarellę i Duvana Zapatę, którzy to swoje ostatnie spotkania zakończyli bez zdobyczy bramkowych.

Mimo 17 trafień Ronaldo, drużyna ciągle nie może odnaleźć swojego odpowiedniego rytmu gry. Portugalczyk jednak uważa, że obecna sytuacja nie powinna martwić żadnego fana Starej Damy.

Taka jest piłka nożna. Cieszę się ze zdobytych bramek, jednak nasze wyniki mnie nie satysfakcjonują – mówi Ronaldo w rozmowie z DAZN.

Parma czekała na nasze błędy, a my w ostatnich minutach meczu zapędziliśmy się zbyt głęboko pod pole karne rywala.

Bianconeri wydają się ostatnimi czasy zmagać z wieloma trudnościami, zaczynając od szczęśliwie zwycięskiego meczu z Lazio, poprzez odpadnięcie z Atalantą w pucharze Włoch, aż do teraz, kiedy to Parma zatrzymała Juve na ich własnym stadionie.

Nie sądzę, że da się cokolwiek poprawić pod względem treningów czy przygotowania fizycznego. To po prostu piłka nożna, wszyscy spoglądają na Juventus, ponieważ jesteśmy najsilniejszą drużyną i każdy próbuje rozpracować jak nas pokonać, my musimy jedynie zachować spokój.

Nie martwimy się, mamy wiarę w drużynę, nasze umiejętności, trenera i sztab szkoleniowy. Nie ma o co się martwić.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi