Gracze Juve

einhard | 24 października 2019

Ronaldo nie zagra z Lecce?

W sobotnie popołudnie Juventus zagra z Lecce na Stadio Via Del Mare.

Mecz odbędzie się prawie osiem lat po ostatnim występie Juve przeciwko Gialloblù, który zakończył się zwycięstwem Bianconerich 1-0, dzięki bramce Matriego.

Piłkarze Maurizio Sarriego wczoraj oraz dzisiaj rano trenowali w JTC. Po meczu z Lokomotivem w Lidze Mistrzów jeden dzień odpoczynku otrzymali Federico Bernardeschi, Leonardo Bonucci i Juan Cuadrado.

Przygotowania do spotkania będą kontynuowane również jutro. Po południu odbędzie się sesja treningowa, która zostanie poprzedzona konferencją prasową o godzinie 13:30. Po treningu zespół wyruszy do regionu Apulii.

Z kolei turyński Tuttosport twierdzi, że w meczu z Lecce trener Juve postawi w ataku na duet Argentyńczyków, Dybala-Higuain. Ma to być spowodowane tym, że w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki Cristiano Ronaldo poza odpuszczeniem spotkania z Brescią, rozegrał pełen komplet minut i 34-latek potrzebuje nieco odpoczynku.

Źródło: juventus.com / calciomercato.com

 

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lucky13131313
2 lat temu

Mam szczerą nadzieję, że Ronaldo nie zagra.
I nawet nie chodzi mi o nieukrywaną niechęć do jego osoby, a o to, że swoją obecnością na boisku zmniejsza niejako możliwości rozegrania akcji przez nasz zespół.

clyde_1987_
2 lat temu

Zapewne wszyscy mamy świadomość, że poprzez swoją tytaniczną pracę i podejście do życia Ronaldo oszukuje naturę i pomimo zaawansowanego – jak na piłkarza – wieku wciąż pozostaje niebywałą postacią w świecie futbolu. Nie możemy jednak zapominać, że Portugalczyk jest człowiekiem i potrzebuje odpoczynku, zwłaszcza w kontekście długiego sezonu, w którym to Juventus będzie występował w trzech rozgrywkach, a przecież do tego wszystkiego dochodzi jeszcze reprezentacja Portugalii, w której to Ronaldo ponownie zalicza regularne występy. Początek sezonu w wykonaniu 34 latka jest dość przeciętny, jak na jego faktyczne możliwości, ale sądzę, że z biegiem czasu powróci do swojej optymalnej formy na… Czytaj więcej »

jacojaco/Kicek12345
2 lat temu

Oby poświęcił ten czas na trening rzutów wolnych. Dla dobra naszego, jego i tych biedaków stojących w murze 😛

Przejdź do paska narzędzi