Gracze Juve

tItOveN | 17 listopada 2019

Ronaldo: Sarri miał rację

Cristiano Ronaldo przyznał, że w ostatnim czasie nie był w pełni dysponowany, a jego reakcja w meczu z Milanem była spowodowana faktem, że „nikt nie lubi być zmieniany”. 

Portugalczyk wywiadzie dla A Bola powrócił do wydarzeń z meczu z Milanem, które wywołały liczne kontrowersje w ostatnich dniach:

W przeciągu ostatnich trzech tygodni moje poczynania boiskowe były ograniczone. Wszyscy wiecie, że nie lubię być zmieniany, ale nie było żadnej kontrowersji w moim geście po dokonaniu tej zmiany.

Próbowałem pomóc Juventusowi, pomimo gry z kontuzją, jednak bycie zdejmowanym z boiska nigdy nie jest miłe. 

Ale rozumiem to, ponieważ nie czułem się dobrze w ostatnich dwóch meczach. Nie byłem w 100% sobą.

Wypowiedź CR7 zdaje się potwierdzać wersję Maurizio Sarriego o tym, że gwiazdor zmagał się z problemem z kolanem w ostatnim miesiącu i dlatego szkoleniowiec Juve zdecydował się ponownie zdjąć go z boiska przed czasem (kilka dni wcześniej Cristiano opuścił boisko w 83′ spotkania z Lokomotivem).

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

A jednak, dobrze że temat się wyjaśnia bo te gole w kadrze podkręciły temat.

Nano
4 lat temu

No i fajnie. Teraz się chłopie wylecz, złap za jaja i pokaż co potrafisz w końcu 🙂

pogon
4 lat temu

Zobaczcie ile czasu trwało przekonywanie Ronaldo do takiej wypowiedzi. Coraz bardziej wątpię w tę wersję z kontuzją, jednak wszyscy próbują z tego wyjść z klasą i to się ceni. Ronaldo w każdym sezonie w Realu miał okresy słabszej gry, nie inaczej jest w Juve. A czy się z tego podniesie? Ja uważam, że tak. Wczesną wiosną zazwyczaj łapie najlepszą formę.

clyde_1987_
4 lat temu

Na ten moment nieważne, co się faktycznie stało, ważne, że zainteresowane strony domniemanego konfliktu są na tyle mądre, żeby schować zbędną ambicję do kieszeni i dla dobra drużyny głosić publicznie taką, a nie inną wersję wydarzeń. Za tydzień gramy z Atalantą, później czeka nas pojedynek o pierwsze miejsce w grupie LM z Atletico – to są ważne sprawy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi