Prasa

einhard | 16 stycznia 2021

Ronaldo staje w obronie Conte

Ronaldo broni sposobu w jaki Antonio Conte korzysta ze zamian w trakcie spotkań i twierdzi, że Real Madryt popełnił błąd, sprzedając Achrafa Hakimiego.

Nigdy go nie krytykowałem, ale ciągle robi to ktoś inny, patrząc na wiadomości, które otrzymuję od czasu do czasu. Wiem, że ludziom nie zawsze podoba się jego podejście do zmian i zmienników, ale czasami istnieją potrzeby i sytuacje, których ludzie nie widzą z zewnątrz. Taka jest praca trenerów. To samo dzieje się z Pirlo, ludzie mówili, że nie ma doświadczenia – powiedział były napastnik Interu w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

Obserwowałem go uważnie na boisku. Pirlo ma wielką inteligencję, nigdy nie będzie grał w prostej piłki. Drużyna musi za nim podążać. Będzie potrzebował czasu, ale jeśli Juventus dał mu tę pracę, będą na niego cierpliwie czekać. Pewne rzeczy nie zmieniają się z dnia na dzień.

Obaj trenerzy spotkają się w niedzielę na Giuseppe Meazza.

To nie będzie decydujący mecz dla wyścigu po Scudetto.

Zwycięstwo byłoby dobre dla poczucia własnej wartości i nie wykluczałoby Milanu z wyścigu o tytuł. Zaskakują mnie, grają ofensywną piłkę z wielką jakością.

Ibrahimović zawsze mówił, że uważa mnie za idola. On sam jest wyjątkowy, nawet gdybym nie miał kontuzji, nigdy nie grałbym przed czterdziestką.

Czy Cristiano Ronaldo będzie grał do tego samego wieku, co Zlatan?

Nie wiem, ale na pewno spróbuje. Różni się od gracza, którego widziałem w Realu Madryt. Wie, jak zarządzać swoimi siłami. Widzieliście go w meczu przeciwko Sassuolo? Nawet jeśli pozostaje w cieniu przez całe spotkanie, to i tak może zranić przeciwnika w ciągu jednej minuty.

Czy CR7 ma coś wspólnego z Romelu Lukaku?

Bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno. Kiedy masz tak silnych zawodników w składzie, trudno na nich nie polegać.

Czy Inter jest faworytem do wygrania Scudetto?

Mają świetnego trenera i zespół o jasnej tożsamości. Poza tym nie grają w europejskich pucharach. To nigdy nie jest dobre dla zespołu, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Inter zdobył więcej punktów niż ich przeciwnicy w marcu, kiedy wznowione zostaną rozgrywki europejskie.

Podpisali kontrakt z wyjątkowym graczem, jakim jest Hakimi. Puszczenie go przez Real Madryt było błędem. Czasami myślę: „Ronnie, wyobraź sobie połączenie siebie i jego. Pędzilibyśmy z bardzo przyzwoitą prędkością…”

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
1 rok temu

Następna legenda po sterydach.

https://youtu.be/22QKjv0Q668

Lucky1313
1 rok temu

Żywa reklama McDonald

Przejdź do paska narzędzi