Gracze Juve

einhard | 18 sierpnia 2021

Ronaldo ucina spekulacje transferowe

Cristiano Ronaldo wyszedł z mocnym oświadczeniem na Instagramie, dotyczącym plotek łączących go z Realem Madryt, PSG i Manchesterem City.

CR7 stał się według mediów kluczową postacią w różnych historiach transferowych, opisywanych często jako część efektu domina wokół losów Harry’ego Kane’a, Kyliana Mbappé i Lionela Messiego.

Każdy, kto mnie zna, wie, jak bardzo skupiam się na swojej pracy. Mniej gadania, więcej działania, to było moje motto przewodnie od początku mojej kariery. Jednak biorąc pod uwagę wszystko, co ostatnio zostało powiedziane i napisane, muszę przedstawić swoje stanowisko.

Bardziej niż brak szacunku dla mnie jako człowieka i piłkarza, frywolny sposób, w jaki moja przyszłość jest przedstawiana w mediach, jest brakiem szacunku dla wszystkich klubów zaangażowanych w te plotki, a także dla ich graczy i personelu.

Moja historia w Realu Madryt została napisana słowami i liczbami, trofeami i tytułami, rekordami i nagłówkami w gazetach. Znajduje się w muzeum na Stadionie Bernabeu i jest również w pamięci każdego fana klubu.

Poza tym, co osiągnąłem, pamiętam, że w ciągu tych dziewięciu lat łączyła mnie głęboka sympatia i szacunek dla „merengue afición”, uczucie i szacunek, które zachowałem do dziś i które zawsze będę pielęgnować. Wiem, że prawdziwi fani Realu Madryt nadal będą mnie mieć w swoich sercach, a ja będę mieć ich w swoim.

Oprócz tego ostatniego programu telewizyjnego w Hiszpanii, często pojawiały się wiadomości i historie łączące mnie z wieloma klubami z wielu różnych lig, a nikt nigdy nie był zainteresowany próbą poznania prawdy.

Przerywam teraz milczenie, aby powiedzieć, że nie mogę pozwolić, aby ludzie dalej bawili się moim imieniem. Pozostaję skoncentrowany na karierze i pracy, zaangażowany i przygotowany na wszystkie wyzwania, z którymi muszę się zmierzyć. Wszystko inne? Wszystko inne to tylko czcza gadka.

Źródło: instagram.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
10 miesięcy temu

Czczą gadka, ale jak się sprzedaje!

Gryfel
Editor
10 miesięcy temu

No dwa słowa o Juve mógł powiedzieć. Uciąłby dyskusje jakby powiedział, że zostaje na 100%

Orient
10 miesięcy temu

https://youtube.com/shorts/yKdGRPAGj1g?feature=share

Ronaldo zawsze znajdzie pracę.😉

Last edited 10 miesięcy temu by Orient
Przejdź do paska narzędzi