Gracze Juve

fj10 | 25 lipca 2021

„Ronaldo zostaje z nami”

Pavel Nedved w rozmowie ze Sky Sport Italia zdradził kilka informacji o przyszłości dwóch supergwiazd Juve – Paulo Dybali i Cristiano Ronaldo.

Dybala od wielu miesięcy nie potrafi porozumieć się z klubem w sprawie odnowienia wygasającej za rok umowy. Wiceprezydent Starej Damy potwierdził, że dialog wciąż trwa.

Cherubini miał kontakt z agentem Paulo. Przybędzie on do Turynu w przyszłym tygodniu. Jesteśmy dobrej myśli, nie widzimy problemu.

Krótsza i znacznie bardziej konkretna wypowiedź padła na temat CR7.

Ronaldo powróci do treningów w poniedziałek. Zostaje z nami.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
11 miesięcy temu

Reasumując, Ronaldo zostanie, to niby jakim cudem Dybała ma zejść ze swoich żądań? Niby jakim cudem znajdziemy na to pieniądze, skoro nie potrafiliśmy tego uczynić do tej pory?

Pavelo93
11 miesięcy temu

Trochę Paulo postraszyli, u nas ma bardzo ciepło za piecykiem – lepiej miał.rsczej nigdzie nie będzie. Wyobraź sobie że w Barcelonie po takim sezonie jak u nas, rozważali by jego grę w pierwszym składzie – niewykonalne, poszedłby na wypożyczenie.
Paulo zdecydowanie powinien dostać max 10mln, nie wiadomo jak będzie grał, a my znając to jak wyszliśmy na przedłużeniach kontraktów z zawodnikami, którzy nie zachwycali swoją grą, powinniśmy uważać. Dybała zachwycił w sezonie gdy trenerem był Sarri, a ostatni sezon miał tragiczny.

Last edited 11 miesięcy temu by Pavelo93
pogon
11 miesięcy temu

Nedved jako wice to człowiek mem. Zapowiada pozostanie Allegriego – miesiąc później Allegri odchodzi. To samo robi na krótko przed odejściem Sarriego i Pirlo. Można powiedzieć, że tymi słowami zapowiada transfer Cristiano, bo zazwyczaj dzieje się na odwrót do tego co powie Nedved.

wojojuve
11 miesięcy temu
Reply to  pogon

Trzymam kciuki aby się spełniło.

OldLady
11 miesięcy temu
Reply to  pogon

Jak Sasin xd

andi
11 miesięcy temu

Nie wiem jaka pełni funkcję w klubie, V-ce czy rzecznika. Nie nadaje się do żadnej z nich.

Przejdź do paska narzędzi