Prasa

einhard | 27 maja 2020

Rongoni: Chcemy przybić ostatni gwóźdź do trumny

Trener odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne w ekipie Olympique Lyonu przyznaje, że chciałby, aby to Lazio sięgnęło po Scudetto, a potem jego ekipa mogłaby zadać ostateczny cios Juventusowi.

Lyon wygrał 1:0 w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, ale Bianconeri prawdopodobnie wznowią sezon, podczas gdy Ligue 1 została już zakończona i ekipy z Francji nie mają możliwości regularnej gry.

Mam nadzieję, że Lazio zabierze do domu Scudetto i że następnego dnia Juve straci głowę – powiedział Paolo Rongoni na antenie Radio Incontro Olympia.

Mam też nadzieję, że w ich drużynie wybuchnie wielki bałagan i że to my zadamy im ostateczny cios. Z pewnością będą lepiej przygotowani niż my, ponieważ do czasu naszego spotkania rozegrają 12 spotkań. Jedyną rzeczą, która może dać nam przewagę, jest to, że dla Juve będzie podłamane.

Strata tytułu stworzyłoby wewnętrzne trzęsienie ziemi w ich klubie. To jedyny sposób, aby zwiększyć nasze szanse.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Mecz z Lyonem wydaje mi się tak odległy, że nawet nie mogłem sobie przypomnieć wyniku. Dodatkowo, blamaż ten z pamięci wymazał mi bardzo dobry mecz z Interem. No i właśnie, zagrajmy tak samo z Francuzami, a o awans będziemy spokojni.

OldLady
2 lat temu
Reply to  anavrin_

To podziwiam. Ja tej katastrofy nie mogę zapomnieć. Ten mecz był jednym z naszych najgorszych od lat. Jednak tak jak mówisz u siebie powinniśmy im spokojnie dać radę : grając choć w 70procentach jak z Interem.

Przejdź do paska narzędzi