Prasa

einhard | 9 stycznia 2021

Rovella: Modrić moim wzorem do naśladowania

Łączony z Juventusem Nicolò Rovella wyjaśnia, dlaczego jego przyszłość „leży w Genoi” i ujawnia, że ​​jego wzorem do naśladowania jest gwiazda Realu Madryt, Luka Modrić.

19-latek ma dołączyć do Juventusu w ramach wymiany za Manolo Portanovę i Elię Petrellego, jednak oczekuje się, że Włoch pozostanie na wypożyczeniu w Genoi przynajmniej do końca sezonu.

Moja przyszłość jest w Genoi, ponieważ wciąż muszę się rozwijać, a to wymaga czasu – powiedział pomocnik w wywiadzie dla SportWeek.

Chcę regularnie grać i dokończyć sezon w Genoi, w której mam również szansę popełniać błędy i się na nich uczyć. Tylko grając mogę poprawić to co robię źle.

Rovella ujawnił, że jego wzorem do naśladowania jest Luka Modrić.

Zawsze masz przeczucie, że coś może się wydarzyć, kiedy ma piłkę. Moim zdaniem najlepszymi trzema pomocnikami są on, Thiago Alcantara i Barella.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

Trzeźwa wypowiedź. W meczu z nami zagrał naprawdę dobrze (poza sprokurowanym karnym, gdzie wyraźnie brakło mu doświadczenia w ocenie sytuacji), podobało mi się, jak operuje piłką. To może być ciekawy transfer, zwłaszcza jeśli nie zapłacimy wiele (a na to się zanosi, skoro w transakcje mają być włączeni nasi dwaj gracze).

clyde_1987_
1 rok temu

Rovella jest wciąż bardzo młodym zawodnikiem, ale ma już za sobą pozytywne występy na poziomie Serie A i wiele wskazuje na to, ze z biegiem czasu będzie coraz lepszy. Ponadto z powyższej wypowiedzi wynika, że chłopak ma poukładane w głowie i chce się rozwijać poprzez dalszą, regularną grę, dzięki czemu w niedalekiej przyszłości może stać się istotnym zawodnikiem nawet tak silnego zespołu jak Juventus.

Przejdź do paska narzędzi