Strona

Hu Kers | 8 czerwca 2023

Rozdanie nagród i kilka słów podsumowania

Ciao Juventini,

na wstępie dzięki za ten sezon!

Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszej społeczności, za każdego lajka, komentarz i aktywność na wszystkich portalach oraz stronie www. Dzięki również za wsparcie na Patronite, za kawy postawione na Buyacoffee i za dobre słowa, które od Was otrzymaliśmy.

Ten rok nie był on łatwy dla każdego kibica Starej Damy. Nie był również łatwy dla naszej redakcji, o czym pisaliśmy w styczniu, przechodząc niejako w tryb uśpienia strony. Sezon dobiegł końca, a co za tym idzie przyszedł czas rozliczeń i planów na kolejny sezon.

Nagrody za Typera i Fantasy:

Zgodnie z obietnicą wracamy z nagrodami dla najlepszych typerów naszej strony, którymi są:

1. MajkiDajki – koszulka Juventusu z sezonu 2022/2023
2. mario777 – szalik Juventusu + książka Di Marzio
3. Villpu – szalik Juventusu

Drobną nagrodę mamy również dla najlepszego budowniczego składu w Fantasy Serie:

1. pawel_aszkielowicz z drużyną Moise Kean’t – książka Di Marzio

Laureatów prosimy o kontakt na maila: redakcja@chejuventus.pl

Dalsze prace nad stroną:

Tutaj mówić będę przede wszystkim w imieniu swoim, jako właściciela i pomysłodawcy całego Che Juventus. Jak już wcześniej pisałem, po wielu ciepłych słowach i prośbach o kontynuację postanowiłem nie zamykać projektu, który do tej pory pochłonął wiele mojego czasu i środków. Potrzebowałem jednak czasu, by sobie to poukładać. Mam w głowie zmiany, które pozwolą stronie złapać drugie życie, lecz jeszcze za wcześnie, by je przedstawiać. Pierwsze mam nadzieje, że zobaczycie jeszcze w tym miesiącu. Stay tuned!

W międzyczasie chciałbym prosić Was o wypełnienie ankiety, która zajmie Wam zaledwie chwilę, a nam pozwoli ustalić priorytety zmian. Ankieta jest anonimowa, nie zbieramy żadnych danych, a jedynie Wasze opinie.

Ankieta dostępna pod linkiem: https://forms.gle/29tZRiwdPWxFsYXa8

***

Przypominamy, że nadal możecie wspierać Che Juventus na Patronite, a także postawić nam wirtualną kawę. Zgodnie z Waszymi sugestiami dodaliśmy pierwszy próg, pokazujący na co takie wsparcie jest wykorzystywane, a za dotychczasowe wsparcie opłacimy serwer na kolejny sezon.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi