Gracze Juve

Kurp | 29 listopada 2019

Rugani lub Demiral – jeden z nich może odejść już w styczniu

W trakcie zimowego mercato dojdzie najprawdopodobniej do uszczuplenia szerokiej kadry Juve, ponieważ latem nie udało się tego Bianconerim dokonać.

Wśród najczęściej typowanych piłkarzy do odejścia wymienia się Mario Mandžukicia oraz Emre Cana, ale nie tylko. Jeden gracz spośród dwójki Daniele Rugani – Merih Demiral być może również pożegna się z Turynem. Obaj obrońcy praktycznie nie spędzają czasu na boisku, a zarząd szuka rozwiązania tejże sytuacji.

Latem zainteresowanie Demiralem wykazywał Milan. Pojawiają się doniesienia, że na początku przyszłego roku Rossoneri ponownie zwrócą się do włodarzy Juve z zapytaniem ofertowym, które miałoby obejmować możliwość wypożyczenia z prawem pierwokupu Turka.

Ruganim z kolei w ostatnim mercato zainteresowany był Arsenal oraz Wolverhampton. Włoch był łączony również z Romą, lecz ostatecznie nic z tego nie wynikło. Od dłuższego czasu Daniele jest obserwowany przez rosyjski Zenit. Juventus wycenia Daniele na kwotę około 35 milionów euro.

 

źródło: ilbianconero.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) wybór czysto sportowy byłby prosty. Daniele już dawno swoich szans nie wykorzystał i teraz są ostatnie chwile, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze. Problem z wyborem między tymi dwoma zawodnikami jest taki, że Rugani jest Włochem, który chyba w jakiś rozgrywkach liczy się u nas jako zawodnik z puli wychowanych na lokalnych boiskach czy jakoś tak (niech ktoś ogarniający dobrze temat mnie poprawi, bo nie lubię bzdur wygadywać). Mało tego Demiral politycznie też jest wątpliwy ostatnio, a tak wielkiej marce jak nasza szkodzi każdy negatywny rozgłos i utrata reputacji. Obawiam się, że zarząd… Czytaj więcej »

kubak
4 lat temu

Strasznie smutne zdjęcie…

Djokovic3
4 lat temu

Wydymac Milan, niech nam demirala ograja, żadnego prawa pierwokupu, zero pomocy dla tych panow

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  Djokovic3

Latem już jednego obrońcę im sprzedaliśmy i z perspektywy czasu może mówić o „wydymaniu”. Nie zaszkodzi tego powtórzyć.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi