Meczowe

Hu Kers | 13 grudnia 2018

Rugani: Najważniejsza ciężka praca

Daniele Rugani przyznał, że Juventus musi wyciągnąć wnioski ze spotkania z Young Boys i przeanalizować źródła wczorajszej porażki z Mistrzami Szwajcarii. Obrońca odniósł się również do plotek na temat odejścia z Turynu.

Musimy przyznać się do winy i wyciągnąć wnioski z tej porażki. W ciągu całego sezonu jest wiele gier, które wydają się łatwe. Każdy mecz rozpoczyna się jednak od wyniku 0:0 i musisz być lepszy na boisku.

To nie był ten Juventus co w ciągu całego początku sezonu. Oczywiście, doceniamy rywali, którzy grali bardzo dobrze i z wielka pasją, ale musimy skupić się na sobie i znaleźć błędy.

Powtarzam, musimy przyznać „moja wina”, ponieważ jesteśmy Juventusem. Musimy wyciągnąć lekcję z naszego zachowania. Mamy wiele celów do osiągnięcia i to może nam dobrze zrobić, jeśli dobrze wykorzystamy tę wiedzę.

Rugani w obecnym sezonie częściej przebywa na ławce rezerwowych niż na boisku, co potęgowało w ostatnim czasie plotki na temat jego odejścia z klubu.

Zostałem tak wychowany i przygotowany, że ciężko pracuję i daję z siebie wszystko. Mało słów, dużo czynów. Chcę udowodnić moją wartość grą na boisku.

Taka jest moja filozofia zarówno w piłce, jak i w życiu. Pracuję dla moich ludzi. Trener dokonuje wyborów, a ja je szanuję, bo jestem zawodowcem.

Oczywiście, że każdy chce grać jak najwięcej. Co do tego nikt nie ma wątpliwości, ale jak już powiedziałem, tak zostałem wychowany. Czuję się przywiązany do tej koszulki, ponieważ wiem, że na nią zasłużyłem. Udowodniłem to ostatnimi sezonami. Kto chce, potrafi to dostrzec, a zdanie innych mnie nie interesuje.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi