Oficjalnie

einhard | 15 lipca 2019

Ruszył J|Hotel

13 lipca 2019 roku to dzień, w którym wystartował J|Hotel.

W tej chwili dostęp i pobyt jest zarezerwowany tylko dla graczy i członków personelu technicznego, ale wkrótce obiekt zostanie otwarty także dla zewnętrznych gości.

Zupełnie nowy obiekt utworzony został na obszarze Continassa i zarządzany jest przez Eden Travel Group. Juventus Hotel jest pierwszym hotelem we Włoszech, który należy do drużyny piłkarskiej.

Będzie to wielkie udogodnienie dla dziesiątek milionów fanów klubu, którzy będą mogli pozostać w J|Village, znajdującej się zaraz obok stadionu Allianz.

Otwarcie dla publiczności jest zaplanowane na 24 sierpnia: data, która nie jest przypadkowa, biorąc pod uwagę, że tego dnia rozpocznie się sezon 2019/2020 w Serie A.

J|Hotel to obiekt nowoczesny i oczywiście w pełni nasycony czarno-białym DNA. Stoi on na powierzchni 11.200 metrów kwadratowych kilkaset metrów od stadionu Juventusu. Wewnątrz znajduje się 138 pokoi z dostępem do telewizji satelitarnej i Wi-Fi. Pokoje są podzielone na cztery typy: EXECUTIVE, PREMIUM, DELUXE i SUITE. Każdy pokój będzie charakteryzował się wyjątkowym stylem i designem, aby dać fanom wyjątkowe wrażenia. Obiekt, otoczony jest dużym parkiem, wewnątrz znajdują się bary, restauracje i spa. Hotel oferuje również sale konferencyjne.

 

Źródło: jhotel.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi