Gracze Juve

einhard | 30 grudnia 2021

Sabatini: Dybala nie ma koronawirusa

Dziewczyna Paulo Dybali, Oriana Sabatini, zaprzecza, że ​​​​ona lub napastnik Juventusu uzyskali pozytywny wynik testu na obecność COVID.

Argentyński napastnik cieszył się przerwą świąteczną spędzając ją w Argentynie z rodziną. Odpoczynek dobiega jednak końca, ponieważ media oczekują z kolei, że piłkarz wróci dziś do Turynu i wznowi treningi.

W międzyczasie pojawiły się doniesienia, że ​​​​Dybala ponownie zaraził się koronawirusem, ale dziewczyna napastnika zaprzeczyła tym rewelacjom.

Moja rodzina, ja lub mój chłopak – nikt z nas nie uzyskał pozytywnego wyniku testu na obecność COVID i nie jesteśmy poddani izolacji. Na szczęście wszyscy czujemy się dobrze, dbajcie o siebie – napisała Oriana Sabatini w mediach społecznościowych.

Dybala miał już jeden pozytywny wynik testu na COVID w marcu 2020 roku.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
1 rok temu

Ależ ważny post. Co za czasy, że trzeba w mediach pisać czy jakiś piłkarz ma grypę czy nie…

OldLady
1 rok temu

Grypę. Jasne. Może katar?

Abstrahując nieco od covidu ( a dla innych globalnego spisku by wszczepiać nam chipy). W mediach, aż huczy od plotek o transferze Moraty do… Barcelony. Czy to może uwolnić dla nas drogę po Vlahovicia? Ponoć są rozmowy też by sprzedać Kulu, rozwiązać kontrakt Ramseya. Gdyby odpalić Moratę, pozyskać środki z Kulu i zluzować się z pensji i tak kontuzjowanego Ramseya to robić się przestrzeń pod Vlahovicia – nie wiem jak u Was, u mnie nadzieja z 5% skoczyła na jakieś 20%.

luque10
1 rok temu
Reply to  OldLady

U mnie na 19 % 😎 nadal to gdybania, a ciężko uwierzyć, że Barca po Ferranie weźmie Moratę.
Niemniej, nie nastawiam się jakoś optymistycznie na Vlahovicia, chociaż uważam, że powinniśmy zrobić wszystko, by chociaż spróbować.
Szczepionki? Indywidualna sprawa każdego z nas, nie mam zamiaru kłócić się z jednymi i drugimi, ponieważ ( jeszcze) to chyba wolny kraj i nikomu do tego co robią inni.

Last edited 1 rok temu by luque10
Orient
1 rok temu

Jak będziesz (lub ktoś z twoich bliskich) zdychał pod respiratorem, to inaczej zaczniesz śpiewać.

Last edited 1 rok temu by Orient
sbr
sbr
1 rok temu
Reply to  Orient

covid to zwykla grypa , media i telewizja to przesadzaja . Kiedys jak grypa wyszla tez byl wielki chaos a teraz kazdy ma to w dupie .

Last edited 1 rok temu by sbr
Orient
1 rok temu
Reply to  sbr

1. Jak się ma w takim razie śmiertelność grypy (0,002%) do śmiertelności Covid (3,4%)?
2. Przekaż swoje mądrości rodzinom ponad 5 milionów ofiar na całym świecie. Może ktoś się zlituje i da ci w mordę.

Gregor del Ptasior
1 rok temu
Reply to  Orient

Zdycha to pies i może ty. Bez odbioru owco.

OldLady
1 rok temu
Reply to  Orient

Foliarzy nie przegadasz bo oni nie przyjmują żadnych argumentów nawet naukowcom nie wierzą. Nawet jak są w szpitalu na covid to negują ten fakt bo i o takich lekarze mówili.

luque10
1 rok temu
Reply to  Orient

Przydałoby się, gdybyś podał źródła swoich wywodów, bo średnio zgadzają się z faktami.
Jeśli zaś chodzi o wyliczenia, do którego się dokopałeś, to (jeśli) to ta sama strona, dalej napisane jest – „Należy jednak brać pod uwagę, że w przypadku COVID-19 mamy udokumentowane zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W przypadku grypy sezonowej do raportu wlicza się grypę i podejrzenia zachorowania, stąd ta liczba jest dużo wyższa.”
Nie twierdzę, że Covid nie jest groźniejszy, byłbym za to rad jakbyś zarzucił konkretny artykuł komuś, może zobaczy, że ma nieaktualne dane 😉

Chinook
1 rok temu
Reply to  Orient

Nie ma co się stresować szkodnikami, choć przy tylu tragediach ciężko zachować spokój. Wg WHO śmiertelność grypy to 0,1% a śmiertelność na covida to ok 3-4%, czyli śmiertelność jest ponad 30 razy większa. Nawet jeśli nieodnotowywane są przypadki covida o delikatnych objawach to mówimy tu o przepaści. Ale część debili w ogóle twierdzi że nie ma covida… Inna sprawa to szczepionki, np. spośród dzisiejszych zgonów 75% to osoby niezaszczepione, ale ok – szczepionki to oddzielny wątek, którego nie ma co otwierać, jak niektóre typy podważają covida.

luque10
1 rok temu
Reply to  Chinook

W akurat temat szczepionek bym się już nie zagłębiał, bo wykładają się same w kolejnych państwach.

Orient
1 rok temu
Reply to  luque10

Wyłożyłeś to się ty, o własną głupotę.

luque10
1 rok temu
Reply to  Orient

Zdrowia i więcej rozumu życzę. Był tu inny wpis, ale po namyśle, w chuju mam zdanie buraków na tematy, które znają z neta.

Last edited 1 rok temu by luque10
Chinook
1 rok temu

Szanuję Adminów i w ogóle osoby, które prowadzą i moderują strony, bo poświęcają swój czas. Ale kiepsko wygląda to, że brak jakichkolwiek newsów, nawet spekulacji transferowych, tymczasem wrzuca się dwa artykuły pod rząd traktujące o szczepionkach. To trochę wygląda tak, jak byście podchodzili do sprawy, ze chłopaki rzucą się na siebie w temacie covida i szczepionek i zrobią jakiś ruch. Pytanie czy jest sens wrzucania takich artykułów, czy to jednak nie zaniża jakości strony. Bez obrazy, to tylko moje rozkminy:) Wszystkiego dobrego w nowym roku.

luque10
1 rok temu
Reply to  Chinook

Chyba każdego. Agresti trąbi o Moracie w Barcelonie, a na stronie szczepionki i covid 😉
Naprawdę będę pełen podziwu, jak Alfaro uda się do Barcy już teraz 😁

pogon
1 rok temu
Reply to  luque10

Gość robi statystyki godne naprawdę przeciętnego napastnika z tych czołowych lig Europy, a zaliczy być może 3 topowe kluby w Hiszpanii, jeden w Anglii i jeden we Włoszech (i to dwukrotnie). Jego agent to geniusz.

Last edited 1 rok temu by pogon
luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

Mało tego, za jakie kwoty 😁😱 Raiola przy nim to amator 🤣

OldLady
1 rok temu
Reply to  Chinook

Dlatego sam wrzuciłem temat Alvaro, ale przebił się Covid. Co do niego to uważam,.że coś w tym jest i Alvaro może zrobić największego fikołka transferowego ever. Jak zacznie całować herb to chyba padnę.

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  Chinook

Niestety czasem brakuje rąk do pracy.

To tyle w temacie teorii spiskowej o Cze Juwentuz celowo promującym temat szczepień.

luque10
1 rok temu
Reply to  tItOveN

Czyli to nie spisek? Smuteczek

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi