Prasa

einhard | 24 grudnia 2019

Sacchi: Bardziej wyrównany sezon

Arrigo Sacchi spodziewa się bardziej wyrównanego wyścigu o tegoroczny tytuł.

Drużyna Juve, która dominowała przez osiem lat, będzie musiała teraz poradzić sobie nie tylko z niespodzianką, którą jest postawa Lazio, ale także Interem, prowadzonym przez Antonio Conte – powiedział Sacchi w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Inter będzie trudnym przeciwnikiem, aż do samego końca. Ich duch zespołu i motywacja są już niebotycznie wysokie, a umiejętności ich trenera są nie podważalne.

To będzie bardziej niepewny i wyrównany sezon w porównaniu do poprzednich lat. Mam nadzieję, że będzie bardziej widowiskowy i że na koniec zwycięży drużyna, która najbardziej na to zasłuży.

Lautaro Martinez i Marcelo Brozović byli zawieszeni na mecz z Genoą, ale Inter pewnie pokonał swoich rywali.

Nerazzurri, pomimo wielu absencji, nie mieli problemów, aby rozbić Genoę 4-0. Inter grał bardzo dobrze i ciągle robią postępy. Grali typową dla siebie formacją 3-5-2, ale była ona nastawiona ofensywnie, dzięki Cristiano Biraghiemu i Antonio Candrevie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
88frytek
4 lat temu

Myślę ,że przeceniają Lazio… Prawda jest taka ,że zagraliśmy 2 słabe mecze pełne błędów szczególnie na poziomie przygotowania do spotkania. Środek pomocy, który miał być nasza atutem ,,transfer Rabiota i Ramseya” zawodzi na całej linii

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi