Gracze Juve

einhard | 14 stycznia 2022

Sampdoria chce pozwać Mohameda Ihattarena

Sampdoria ogłosiła, że ​​podejmuje kroki prawne przeciwko Mohamedowi Ihattarenowi za jego bezpodstawne zarzuty, dotyczące jego krótkiego pobytu w klubie.

Pomocnik został pozyskany przez Juve w ostatnim dniu letniego okienka transferowego, a następnie wypożyczony do Sampdorii na resztę sezonu, a przynajmniej taki był plan.

19-latek nigdy nie wystąpił w barwach Blucerchiatich i praktycznie nie trenował z klubem, ponieważ bez poinformowania kogokolwiek wrócił do Holandii z powodów osobistych, a potem zniknął z radaru na kilka tygodni. Ostatecznie piłkarz zdecydował, że nie wróci już do Sampdorii i zwolnił agenta, Mino Raiolę.

Holender powiedział w rozmowie z De Telegraaf, skarżył się, że klub nie przestrzegał żadnych zapisów umowy, a on sam nie miał ubezpieczenia zdrowotnego, ani nie otrzymywał wynagrodzenia od Sampdorii.

Teraz klub Serie A wydał oświadczenie w sprawie całej sytuacji, ostrzegając, że podejmie kroki prawne przeciwko graczowi.

W odniesieniu do wypowiedzi piłkarza Mohameda Ihattarena dla gazety Telegraaf, UC Sampdoria odrzuca wszelkiego rodzaju zarzuty, ponieważ są to wymysły bez żadnych podstaw.

Klub zawsze wywiązywał się ze wszystkich zobowiązań, a sam zawodnik zdecydował się opuścić Genuę bez żadnego zezwolenia.

Nigdy nie doszło do nieporozumień z żadnym członkiem personelu technicznego i pierwszym zespołem.

W związku z tym UC Sampdoria zastrzega sobie prawo do ochrony swoich interesów i swojego wizerunku, a także zamierza podjąć działania w kierunku szkód spowodowanych niedostępnością gracza, która była całkowicie zależna od jego własnych decyzji.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Mieć ten talent, który pozwala ustawić rodzinę do 7 pokolenia i spieprzyć to tak koncertowo – trzeba być arcydzbanem.

Last edited 1 rok temu by OldLady
Gregor del Ptasior
1 rok temu
Reply to  OldLady

I tak i nie… Czytałem artykuł na JP i powiem szczerze, że na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony jeśli faktycznie był totalnie olewany na każdym szczeblu i nie widział perspektyw – rozumiem chłopaka. Z drugiej strony momentami wydaje się zbyt roszczeniowy. Tak czy srak – jestem przekonany, że jak nie do 7 to do 3 pokolenia się gdzieś ustawi 😉

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi