Meczowe

einhard | 3 kwietnia 2021

Sanabria: Szkoda straconych dwóch punktów

Antonio Sanabria uważa, że ​​Torino było w stanie wygrać z Juventusem.

To bardzo ważny punkt dla nas w kontekście sytuacji, przez którą przechodziliśmy. Szkoda, że ​​nie zdobyliśmy kompletu punktów, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz – powiedział strzelec dwóch bramek w wywiadzie dla DAZN.

To moje pierwsze derby tutaj i cieszę się, że mogłem pomóc drużynie. Oczywiście napastnicy muszą strzelać bramki i cieszę się, że udało nam się osiągnąć pozytywny wynik dzięki moim trafieniom.

Trener stara się znaleźć coś pozytywnego w każdym meczu i myślę, że jest to właściwa droga, aby zapewnić nam utrzymanie w Serie A.

Chcę powiedzieć fanom, że tęsknimy za nimi, nadal czujemy ich wsparcie i chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ich uszczęśliwić. Daliśmy z siebie wszystko na boisku i wierzę, że możemy osiągnąć nasz cel.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Bożesz Ty mój, w życiu bym nie pomyślał, że takie wywiady będę czytał. Chyba za dużo mieliśmy sukcesów, taką serię upokorzeń to ostatnio pamiętam z Luigim Delnerim, gdzie z każdym słabiakiem walczyliśmy o życie, a dobrze ułożone taktycznie zespoły po prostu nas rozbijały.

Argentino
1 rok temu
Reply to  pogon

Trzeba wyłączyć egoizm i pomyśleć o lidze. Seria Juve i Bayernu sprawia że te ligi są nudne. Nikt nie zapłaci porządnych pieniędzy skoro wiadomo że Juve i Bayern wygrały mistrzostwo już przed sezonem. Sezon reset zawsze się przyda.

El_Caballo_De_Herrero_Magico

Typowa wypowiedź zawodnika / trenera drużyny broniącej się o utrzymanie w lidze w tym sezonie. Każdy z nich czeka na mecz z Juventusem bo wiedzą, że na pewno zdobędą punkty…A jak nie zdobędą to będą konsumować porażkę / remis aż do….następnego spotkania z Juventusem kiedy na bank coś ugrają.

Przejdź do paska narzędzi