Prasa

einhard | 18 listopada 2020

Santos: Jorginho mógł trafić do Juve

Agent reprezentujący interesy Jorginho potwierdza, że ​​gdyby Maurizio Sarri nadal był trenerem Juventusu, to pomocnika Chelsea mógłby trafić do Starej Damy.

Reprezentant Włoch współpracował z Sarrim w Empoli, Napoli, a następnie w Chelsea, więc pojawiły się doniesienia, że mógł podążyć za szkoleniowecem również do Turynu. Sarri został jednak zwolniony po zaledwie jednym sezonie, pomimo wygrania Serie A i obecnie pozostaje bez klubu.

Jest bardzo zadowolony ze współpracy z Frankiem Lampardem, a Chelsea radzi sobie nawet lepiej niż w zeszłym sezonie – powiedział Joao Santos w rozmowie z Calciomercato.it.

Prawie wszyscy włoscy piłkarze grają w Serie A, ponieważ jest to mocna liga, ale jego ścieżka zaprowadziła go do Londynu. Gdyby Maurizio Sarri pozostał w Turynie, być może dołączyłby do Juventusu. Jorginho ma z nim bardzo silną więź osobistą i zawodową. Czekamy, żeby zobaczyć, dokąd pójdzie Sarri i jeśli będzie to duży klub we Włoszech, to Jorginho mógłby za nim podążyć.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
3 lat temu

Byłby regista z prawdziwego zdarzenia. Chociaż z włoskich piłkarzy absolutnie najbardziej imponuje mi Barella i to chyba jedyny zawodnik Interu, którego widziałbym u nas.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi