Kontrakty

Gryfel | 30 lipca 2021

Santos: Kontrakt Kaio Jorge ważny do 2023

Sergio Canozzi, dyrektor Santos, wyjasnil sytuację Kaio Jorge’a w Sky Sport.

Dyrektor poinformował, że kontrakt zawodnika ważny jest do 2023 roku.

Mam 68 lat, pracuję w piłce nożnej od 18. roku życia. Klub zawsze działał sprawnie na rynku transferowym, wychowaliśmy zawodnika i ponieśliśmy koszty jego rozwoju.

Kaio Jorge ma kontrakt z Santosem do 2023 roku, rozmawiamy z różnymi klubami i czekamy na nadejście właściwej oferty. Nie chcemy mu utrudniać odejścia, ale czekamy na propozycje.

We Włoszech mamy Marcelo Galana, który nawiązuje kontakty. Rozmawiamy z Juve, ja sam miałem dwie rozmowy z Cherubinim, ale powiedziałem, że jeśli chce porozmawiać z Santosem, może to zrobić z Marcelo, który jest osobiście we Włoszech.

Benfica złożyła ofertę, która nie została przyjęta przez agenta. Można by negocjować, ale portugalski klub ma problemy z tym, co stało się z prezydentem i woleliśmy sprzedać zawodnika do Włoch, gdzie gracz chciałby wyjechać. 

Nie miałem kontaktu z Milanem. Nie wiem, czy miał je Marcelo, który ma nasze uprawnienia do prowadzenia interesów we Włoszech i Francji. Wiem, że jest zainteresowanie ze strony Monaco, innych konkretnych ofert nie mamy.

Myślę, że Kaio w Europie może być wart około 20-25 milionów euro. W normalnej sytuacji sprzedałbym go już za tę kwotę, bez agenta proponującego dziwne rzeczy. W obecnej chwili trudno jednak o takie pieniądze. Bylibyśmy w stanie rozważyć ofertę rzędu 15 milionów. 

Źródło: Tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
11 miesięcy temu

Poprawcie ostatni akapit, Redakcjo.

Aha, czyli z 6mln i kontraktu z Santosem do końca 2021 r. zrobiło się nagle 15mln i kontrakt do 2023 r. 😀

wojczech7
Admin
11 miesięcy temu

Skoro chłop ma kontrakt do 2023, to czemu gość na Juventusie psów nie wiesza, że z zawodnikiem rozmawiają? 🙂

Last edited 11 miesięcy temu by wojczech7
pogon
11 miesięcy temu
Reply to  wojczech7

Bo nie ma zakazu rozmów z zawodnikiem w trakcie kontraktu. Ta zasada obowiązuje tylko w Anglii.

OldLady
11 miesięcy temu

Jakby chłopak miał kontrakt do 2023 to Juevntus nawet by na niego spojrzał. Pali im się dupa bo pewnie będzie chciał odejść za friko. I ten żałosny argument , że poniesli koszty rozwoju, ale benefitow z tego nie czerpali ?

Przejdź do paska narzędzi