Prasa

einhard | 22 listopada 2019

Sarri chce Emersona Palmieriego

La Repubblica podaje, że Emerson Palmieri jest jedynym wzmocnieniem, którego oczekuje w chwili obecnej trener Juve, Maurizio Sarri.

Takie zapewnienie pojawiło się dziś rano w artykule napisanym przez Giulio Cardone i Stefano Sacchiego. Według gazety próba pozyskania lewego obrońcy z Chelsea zostanie podjęta już w styczniu, ale bardziej prawdopodobne jest, że transfer zostanie przeprowadzony latem.

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
4 lat temu

Emerson Palmieri jest fajnym piłkarzem, pamiętam, że imponował mi już w Romie, w czasie gdy zdecydował się grać dla reprezentacji Włoch. Później dobrze szło mu również w Chelsea, zwłaszcza pod wodzą Sarriego, który stał się jego fanem na tyle, że widziałby go również w Juventusie. Niemniej u nas niechybnie czekałaby go ławka rezerwowych ze względu na obecność Alexa Sandro, natomiast w Londynie może liczyć na regularną grę i co za tym idzie pewne miejsce w kadrze Włoch na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Tak czy inaczej wydaje się, że Sarri jest raczej zdecydowany na sprzedaż De Sciglio i ściągnięcie na jego… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi