Transfery

einhard | 18 czerwca 2019

Sarri chce Icardiego i Marquinhosa

Maurizio Sarri podobno oczekuje od klubu sprowadzenia Mauro Icardiego oraz Marquinhosa.

Według eksperta pracującego dla Sportitalia, Alfredo Pedulli, dyrektor sportowy Bianconerich, Fabio Paratici, zgodził się zapewnić Sarriemu nowego środkowego obrońcę, a faworytem trenera ma być Marquinhos.

Brazylijczyk zarabia 10,2 mln euro rocznie w PSG, co może okazać się przeszkodą dla potencjalnej transakcji. Trener miał otrzymać propozycję powrotu Medhiego Benatii, ale nie wyraził na to zgody i taki obrót spraw wydaje się mało prawdopodobny.

Marquinhos dołączył do Paryżan z Romy w 2013 r. Za 32 mln euro i ma kontrak ważny jeszcze przez trzy lata, ale może opuścić klub, jeśli PSG sfinalizuje zakup Matthijsa de Ligta za 70 mln euro.

Tymczasem 60-letni trener Juve ma naciskać także na pozyskanie Icardiego, gdyż jest przekonany, że argentyński napastnik zdobędzie co najmniej 40 bramek pod jego opieką.

Maurito miał już zostać poinformowany przez Inter, że nie ma dla niego przyszłości na San Siro i jest dostępny na rynku. 26-latkiem poza Juve interesować się mają Manchester United, PSG, a nawet Miami CF.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi