Gracze Juve

einhard | 27 listopada 2019

Sarri: Dybala to wielki piłkarz

Maurizio Sarri wyznał, że Paulo Dybala potrafi robić różnicę, co czyni go topowym zawodnikiem.

Zużyliśmy dzisiaj dużo energii, co jest nieuniknione w Lidze Mistrzów. Myślę, że poszło nam bardzo dobrze, ale podobnie jak w weekendowym meczu z Atalantą, musieliśmy bardzo ciężko walczyć o zwycięstwo – powiedział Sarri po spotkaniu z Atletico.

Przede wszystkim zagraliśmy świetną pierwszą połowę i na tym oparliśmy nasz wynik. W Serie A mamy tendencję do większych trudności z szybkim rozgrywaniem piłki. Być może motywacja w Lidze Mistrzów jest u nas większa, ale to wielki błąd, ponieważ musimy grać w taki sposób w każdym meczu i w każdych rozgrywkach.

Byłem zły w drugiej połowie, ponieważ zbyt łatwo oddawaliśmy piłkę. Miałem wrażenie, że tak jak w spotkaniu z Atalantą, pozwalaliśmy im na za wiele dośrodkowań. Musimy poprawić intensywność, z jaką przecinamy te dośrodkowania i długie piłki.

Cristiano Ronaldo wrócił na boisko i rozegrał 90 minut. Czy problem z jego kolanem został już rozwiązany?

Nie rozmawiałem jeszcze z nim o bólu kolana, ale wyglądał na zdrowego, ponieważ w końcowych etapach wracał, walczył i pomagał w obronie.

Dybala jest światowej klasy piłkarzem i znajduje się w bardzo pozytywnym okresie w kwestii formy, więc teraz robi wielką różnicę.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
4 lat temu

Jakby ktoś chciał obejrzeć gola Paulo z perspektywy trybun to proszę:

https://vm.tiktok.com/9jbUJA/

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi