Serie A

tItOveN | 26 stycznia 2020

Sarri i Bonucci po porażce z Napoli

SSC Napoli wygrało z Juventusem 2:1 po bramkach Zielińskiego i Insigne. Gola dla Starej Damy strzelił Cristiano Ronaldo.

Po meczu z mediami rozmawiali trener Maurizio Sarri oraz kapitan drużyny, Leonardo Bonucci.

Maurizio Sarri:

Byliśmy zbyt bierni. Tempo gry było szybkie, co stanowiło dodatkowe utrudnienie. Graliśmy bez odpowiedniej intensywności, byliśmy nijacy pod względem mentalnym, źle podeszliśmy do tego spotkania.

Wybrałem tę trójkę w ataku, ponieważ uważałem, że są w dobrej formie oraz że będą odpowiednio wspomagani przez pomoc w tej konfiguracji. 

Leonardo Bonucci:

Straciliśmy bramki w głupi sposób, z pewnością mogliśmy zrobić więcej. Później próbowaliśmy odrobić straty, ale niestety było już za późno. Napoli grało intensywnie, lecz ostrożnie w obronie. My poruszaliśmy się zbyt wolno i zabrakło nam charakteru. Musimy wyciągnąć z tej porażki lekcję i iść naprzód. Musimy kontynuować pracę nad poprawą naszej gry.

 

Źródło: juventus.com
Tłumaczył: Wojciech Murak

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
4 lat temu

Brakuje fragmentu, w którym Sarri mówi, że w sumie się cieszy z porażki, bo Napoli to fajne chłopaki i przynajmniej mógł im pomóc się odbudować. Kapitalna wypowiedź, mam nadzieję, że przejdzie do historii 😀

Kriksos
4 lat temu

Sarri to baniak i swojego zdania nie zmienię, kiep, który nie ma czego szukać w Juve.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi