Trener

tItOveN | 28 sierpnia 2019

Sarri nie porzucił nałogu podczas choroby

Trener Juventusu Maurizio Sarri może wrócić na ławkę trenerską w meczu przeciwko Napoli, jednak klub był ponoć „zirytowany” postawą trenera, który nie powstrzymuje się od palenia podczas leczenia zapalenia płuc. 

Szkoleniowiec od ponad tygodnia walczy z chorobą, a ostatnio lekarze klubowi zalecili Sarriemu kurację, która wykluczyła go z pierwszego meczu przeciwko Parmie i ma rozciągnąć się także na „mecz sezonu” przeciwko ekipie z południa Włoch – Napoli. Ostatnie doniesienia mówią jednak o tym, że stan zdrowia urodzonego w Neapolu szkoleniowca stale się poprawia i będzie w stanie osobiście poprowadzić drużynę już w tę sobotę.

Jednakże Corriere della Sera opublikowała w tym tygodniu fotografię Sarriego z fanem, którą zrobiono przed jego domem, na której widać jak trzyma paczkę papierosów. Agencja prasowa ANSA twierdzi, że wywołało to „irytację” wśród sterników Juventusu.

Sarri codziennie odwiedza boiska treningowe w turyńskiej Continassie, ale ogląda sesje na monitorach w oddzielnym biurze, a nie na boisku. O sposobach pracy 60-latka w czasie zmagania się z chorobą pisaliśmy w naszym artykule przed tygodniem. 

Były szkoleniowiec Neapolu i Chelsea niedawno przyznał, że wypala „około 60 papierosów dziennie – prawdopodobnie o kilka za dużo”.

Źródło: football-italia.net / Twitter

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sayber
4 lat temu

Sarri nawet przy nowotworze by tego nie rzucił .

CzeJuventus
4 lat temu

Heh, pisałem niedawno o tym, że ciekawi mnie czy Sarri rzucił na czas choroby szlugi czy nie. To mam teraz odpowiedz. Jak się dalej tak bedzie prowadził to ja mu sukcesu nie wróżę

Harun
Harun
4 lat temu

Jeżeli to prawda, to słabe to. Bardzo słabe. Okazuje się, że nie tylko zawodnicy potrafią źle się prowadzić, trenerzy również.

Kriksos
4 lat temu

Widziały gały co brały, ja nie jestem i nie będę zwolennikiem tego trenera. Mam nadzieję, że jego przygoda z Juve zakończy się szybko i wreszcie poprowadzi nas zagraniczny trener.

Kucek
4 lat temu

Zdrówka, pokaż co potrafisz Maurycy xd

Wojtek
4 lat temu

On w Juve max 2 lata pociągnie.

OldLady
4 lat temu

No mądry to on nie jest.

anavrin_
4 lat temu

Trudno – mimo nieodpowiedzialnego zachowania Sarriego – oczekiwać od nałogowego palacza, że ot tak przestanie palić, nawet na parę dni. Jeśli ograniczył, to już jest dobrze.

Calcio Maestro
4 lat temu

Moze to ostatnia przyjemnosc jaka mu w zyciu zostala.

Kriksos
4 lat temu

[quote quote=9111]Trudno – mimo nieodpowiedzialnego zachowania Sarriego – oczekiwać od nałogowego palacza, że ot tak przestanie palić, nawet na parę dni. Jeśli ograniczył, to już jest dobrze.[/quote]

Mój ojciec przestał palić z dnia na dzień kiedy dostał zapalenia płuc. Życie było dla niego wystarczającą motywacją aby rzucić to cholerstwo.

anavrin_
4 lat temu

[quote quote=9117]

Trudno – mimo nieodpowiedzialnego zachowania Sarriego – oczekiwać od nałogowego palacza, że ot tak przestanie palić, nawet na parę dni. Jeśli ograniczył, to już jest dobrze.

Mój ojciec przestał palić z dnia na dzień kiedy dostał zapalenia płuc. Życie było dla niego wystarczającą motywacją aby rzucić to cholerstwo.[/quote]

Zdajesz sobie chyba przy tym sprawę, że Twój ojciec należał do ułamka procenta ludzi, którym się to udaje, czyż nie?

Kriksos
4 lat temu

Liczy się motywacja, w wieku Sarriego kopczenie fajek w przypadku takich dolegliwości to pakt z diabłem.

pogon
4 lat temu

Przejrzałem sobie portale zdrowotne i w każdym jest napisane, że nie wolno palić podczas zapalenia płuc i że na 100% wydłuża to proces dojścia do zdrowia. A zatem Sarri na własne życzenie sobie to przedłuży, jeszcze zobaczycie, że problem może powrócić.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi