Prasa

einhard | 3 lipca 2020

Sarri przed meczem derbowym z Torino

Maurizio Sarri ujawnia, że ​​Giorgio Chiellini nie jest jeszcze gotowy do gry i oczekuje bardzo zmotywowanego Torino w Derbach della Mole.

Musimy skupić się na poprawianiu naszej gry. Zespół stworzył podstawy przeciwko Genoi, ale to indywidualności zdecydowały o wyniku.

Ponieważ są to derby, wiemy, że zmierzymy się z zmotywowanym zespołem, dla którego z różnych powodów coraz ważniejsze jest, aby osiągnąć pozytywny wynik. Gdy zespół przeciwny może liczyć na taką motywacje, musimy zagrać naprawdę dobrze, aby go zneutralizować. Jeśli tego nie zrobimy, to wszystko się skomplikuje.

Trener przyznał, że Giorgio Chiellini nie wróci do wyjściowego składu w meczu przeciwko Granacie.

Obecnie trenuje z trenerami od przygotowania fizycznego, prawdopodobnie zbliżamy się do końca jego programu indywidualnego. Wygląda na to, że będzie dostępny niedługo po tym spotkaniu lub nawet bezpośrednio po nim.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę po południu, ale Sarri uważa, że ​​powinien zostać zaplanowany na wieczór.

Publiczność może czasem wyciągnąć cię ze skomplikowanych sytuacji w meczach, ale nawyk pozostaje, zwłaszcza przedmeczowy – powiedział trener o meczu na pustym Allianz Stadium.

Nie podoba mi się, że gramy jutro po południu, ale jako trener Juventusu mówię, że gramy o wyznaczonej godzinie i zamierzamy wygrać.

Sarri ujawnił, że Douglas Costa może zacząć na ławce.

Bernardeschi przechodzi pozytywny okres. Douglas Costa zasługuje na grę, ale może stać się śmiertelnie niebezpieczny w drugiej połowie, dlatego może wejść dopiero z ławki.

Trener unikał pytań o bezpośrednie starcie z Lazio, mówiąc, że inne spotkania do tego czasu będą bardzo nieprzewidywalne.

To nietypowy moment, trudny dla wszystkich. Musimy myśleć o jednym meczu na raz, ponieważ w każdym z nich istnieje zagrożenie utraty punktów.

W wywiadzie po meczu w Genui Sarri przyznał, że Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala zaczynają się lepiej rozumieć.

Grają bliżej siebie i dlatego częściej znajdują siebie nawzajem. Na treningach często ćwiczą takie zagrania.

Wczoraj Alex Sandro spędził z nami 15–20 minut podczas sesji taktycznej. Wyglądał dobrze. Mam nadzieję, że będzie dostępny od przyszłego tygodnia. Wygląda na to, że powraca do zdrowia po tej kontuzji. ​

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
4 lat temu

Póki co po wznowieniu ligi graliśmy jedynie z outsiderami. Torino też jest słabe, ale derby to derby. Dlatego liczę, że nasi pokażą przyzwoitą grę w nieco bardziej wymagającym meczu.

Co do słów Sarriego, ten wreszcze przeczytał Che, tylko szkoda, że kopiując nasze wnioski nie wskazuje źródła (patrz: pierwszy akapit)!

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi