Gracze Juve

tItOveN | 4 września 2019

Sarri wraca do regularnej pracy z zespołem

Dzisiaj Bianconeri, którzy nie udali się na zgrupowania swoich reprezentacji, powrócili do treningów. Sarri częściowo nadzorował pracę swoich podopiecznych. 

Po sobotnim zwycięstwie nad Napoli zawodnicy otrzymali od Maurizio Sarriego trzy dni wolnego. Jednakże Gonzalo Higuain oraz Douglas Costa powrócą do pracy z grupą w piątek, korzystając z dwóch dodatkowych dni odpoczynku przyznanych przez szkoleniowca.

Trener Sarri, który wciąż dochodzi do siebie po chorobie, częściowo kierował już zajęciami.

Zespół przybył do Continassy po południu, biorąc najpierw udział w sesji regeneracyjnej i atletycznej. Następnie przeprowadzono ćwiczenia techniczne, rozwijające umiejętność utrzymania piłki. Tradycyjnie trening zakończono mini-meczem oraz spersonalizowanymi ćwiczeniami.

Jutro piłkarze powrócą do JTC, by odbyć sesję treningową zaplanowaną na popołudnie.

 

Źródło: Juventus.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
4 lat temu

Ciekawe czy mają jakieś sesje z psychologiem sportowym czy klub ma to w 4 literach. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne dla sportowca. Taki Higuain jakby miał tylko odpowiednie nastawienie i nie ulegał łatwo presji (najbardziej było to widoczne w Milanie, zwłaszcza w spotkaniu z nami) to by nadal mógł być topową 9.

Kriksos
4 lat temu

Nie wiem czy wróci, mam dziwne przeczucie, że jego nieobecność i zapalenie płuc to ściema. Do tego teraz dochodzą jeszcze zadymy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi