Gracze Juve

einhard | 2 kwietnia 2021

Sąsiad McKenniego: To nie był zwykły obiad

Sąsiad Westona McKenniego zdecydowanie zaprzecza wersji Paulo Dybali, jakoby przyjęcie zorganizowane w domu Amerykanina było zwykłym obiadem.

Włoskie źródła na czele z Il Corriere dello Sport and Il Corriere della Sera zgodnie twierdzą, że Paulo Dybala, Weston McKennie i Arthur zostaną zawieszeni przez Juventus za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i wszyscy trzej nie wystąpią w meczu z Torino.

Nie sądzę, że sławny piłkarz może stać ponad prawem. Wyszedłem o 22:30, aby wyprowadzić psa na spacer i zobaczyłem rząd samochodów za bramą domu McKenniego – powiedział jeden z sąsiadów piłkarza w rozmowie z Il Corriere della Sera.

Była tam grupa ludzi. Nie nosili masek. Przyjechało wiele mercedesów, jeepów i kilka taksówek z młodymi dziewczynami. Ponieważ spotkania z przyjaciółmi są niedozwolone, a godzina policyjna już obowiązywała, postanowiłem zadzwonić na policję.

Według doniesień medialnych na terenie posiadłości znajdowało się około dziesięciu osób, ale sąsiedzi McKenniego twierdzą, że widzieli znacznie większą liczbę imprezowiczów.

Myślę, że było dużo więcej ludzi. Może komuś udało się wyjść przed interwencją policji.

Nie mam nic przeciwko McKenniemu. To spokojny facet. Wydaje się być profesjonalistą, siedzi w domu albo jeździ na treningi.

Jestem fanem Juventusu, dlatego jest mi przykro, ale z drugiej strony może powinni mniej imprezować i bardziej skupiać się na boisku.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
40 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
3 miesięcy temu

Ewidentna wina Dyzmy i Ramziego. Arhur i tak by nie zagrał (zwapnienie), Dybala pewnie końcówkę albo wcale, natomiast McKennie też nie jest w pełni sprawny w drugiej części sezonu (problemy z biodrem). Także..

Last edited 3 miesięcy temu by Nano
OldLady
3 miesięcy temu

Sąsiad pocisnął ładnie w ostatnim zdaniu. Tak się bawią kiedy miliony kibiców lamentują nad formą Juve i samych piłkarzy. Nie wierzę, że to był obiad czy kolacja. Już widzę 10 czy 12 osób w młodym wieku, które spotykają się u zabawnego Amerykanina by zająć miejsca przy dużym stole i delektować się owocami morza czy pastą – niczym rodacy Westona w święto dziękczynienia zajadający indyka.

Były balety i dobrze, że facet zareagował.

luque10
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Oczywiście że dobrze. Piłkarze zachowali się jak idioci i powinni ponieść karę.
A taki ten Amerykanin skromny, miły i BLM. Cóż..

dimebag11
3 miesięcy temu
Reply to  luque10

„To dobry chłopak był i mało pił.”

Apo
Apo
3 miesięcy temu

Pozazdrościć sąsiada.💩

Sieja
3 miesięcy temu
Reply to  Apo

Jeb…y konfident. Jest fanem Juventusu i takie rzeczy robi. Niech się lepiej przerzuci na merdy z Mediolanu z takim kablowaniem. Przesadzają z tym wszyscy łącznie z gazetami. Nie rozumiem też co ma dać zawieszenie ich na mecz z Torino skoro i tak mamy problemy kadrowe. Klub sam sobie wyrządza krzywdę

OldLady
3 miesięcy temu
Reply to  Apo

To jest właśnie typowo polskie myślenie. A później jak nawalony patus wyciera dzieckiem podłogę i leje „swoją babę” do nieprzytomności to wychodzą sąsiedzi i mówią „to była spokojna rodzinka, myśmy nic nie widzieli”.

pogon
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Zgodzę się z tobą, co do tego, że w Polsce tak jest, jednak podkablowanie na sąsiada jedzącego obiad z innymi to jednak coś innego niż sąsiad lejący swoją kobietę. I nie ma co tego porównywać.

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  pogon

Po pierwsze – masz rację, że to kompletnie inne rzeczy. Po drugie o ile w stwierdzeniu, że „w Polsce tak jest” nie widzę nic nieprawdziwego o tyle pierdzielenie „typowo polskie” jest żenujące. Takie sytuacje mają miejsce wszędzie (!!!) a nie tylko w Polsce i rzygać mi się chce jak słyszę/czytam od niektórych „nowoczesnych i postępowych” jaka to Polska jest „be”, Polacy zaściankowe chamy i nosacze, a reszta świata to sama kultura i inteligencja.

pogon
3 miesięcy temu

Ale ja myślę, że to nie jest tak, że Polacy to ,,chamy” i są ,,be”. Po prostu u nas po czasach komuny została taka mentalność, że jak podkablujesz, że mąż znęca się nad żoną i dziećmi to będziesz ,,konfidentem”. Związane jest to raczej z doświadczeniami naszych rodziców i dziadków, oporem przed SB itd. I dlatego jest społeczny opór przed ,,donoszeniem” , którego jednak nie ma (przynajmniej w takiej skali) na zachodzie. Są natomiast rzeczy, które w Polsce są lepsze niż na zachodzie.

OldLady
3 miesięcy temu
Reply to  pogon

Gregor – pogon ładnie Ci wyłożył dlaczego u nas jest to bardziej nasilone – ta obawa przed zgłaszaniem przestępstw, nieprawidłowości itd. Dlatego to jest bardzie polskie i tyczy się bardziej Nas niż innych nacji. Nie sprowadzam nas tu do jakiś prymitywów – ale mamy z tym problem WIĘKSZY niż inni co potwierdzają smutne statystyki. Liczb nie oszukasz.

pogon – ja prezentuje pewien tok myślenia, pewien mechanizm, a nie czynie prostego porównania brak zgłoszenia przemocy do braku zgłoszenia imprezy.

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Tak, pojąłem o czym napisał. Nie mniej mam wrażenie, że to już nieaktualne. Może jeszcze to pokolenie 70+ itp tak ma, ale ludzie młodzi i w średnim wieku już raczej wiele z komuny nie pamiętają, a nadal ciągle się czyta/słyszy „Polak złodziej”, „nosacz”, „zawistnik” itp. Kumam o czym obaj mówicie, ale jak wspomniałem – nie wydaje mi się to na czasie, a takie powtarzanie ciągle tych złych opinii jedynie umacnia negatywny stereotyp. Tak czy inaczej EOT. Chyba się wszyscy zrozumieliśmy.

pogon
3 miesięcy temu

Myślę, że wyplenienie pewnej mentalności zajmuje trochę więcej czasu. Przecież nas wychowywali ludzie, którzy komunę pamiętają, z kolei ich wychowywali ludzie, którzy w komunie spędzili połowę życia. Zanim pewne kwestie się zmienią musi upłynąć więcej czasu. Akurat ten brak akceptacji dla ,,donoszenia” uważam za jeden z największych problemów naszego społeczeństwa, często to prowadzi do tragedii. A, że Polacy mają też dobre cechy i mało się o tym mówi to inna sprawa, nie potrafimy siebie docenić, z resztą nie tylko my. Przysłowie ,,Cudze chwalicie…” z niczego się nie wzięło.

OldLady
3 miesięcy temu
Reply to  pogon

Dodałbym jeszcze, że poza wpajaniem tego od rodziców sami łapiemy takie przeświadczenie choćby przez subkulturę gdzie w wielu przypadkach konfident to najgorsze co może być – wręcz niewybaczalne. Tak jak pogon – jeszcze trochę to potrwa.

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu

Pranie łbów przynosi efekty… Jeden konfident z drugim siedzą zamknięci w czterech ścianach, przy zamkniętym oknie, w masce, przyłbicy i skafandrze i z lornetką filują kogo by tu na policję pod******lić. I jeszcze jakby siedział cicho, to nie! Typ się jeszcze chwali XD

tItOveN
Admin
3 miesięcy temu

Specjalnie dla Twoich wpisów musimy chyba wprowadzić reakcję „Haha” – obok plusów i minusów 😛

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Śmiało. Często też mi tu tego brakuje.

OldLady
3 miesięcy temu

Gregor – uwielbiasz przemycać w swoich komentarzach, że pandemii nie ma, że to fikcja. Może wreszcie wyrzuć to z siebie i oświeć mnie jak to z tym wszystkim jest. Chętnie poczytam.

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Niee… Za dużo gadania, niepotrzebna gównoburza i nie miejsce od tego (stąd tylko okazyjne „przemycanie”) 🙂

tItOveN
Admin
3 miesięcy temu

Skoro zeszliśmy na offtop, a przy tym jak wiadomo, ile ludzi, tyle zdań, to przy okazji – czy Twoim zdaniem Ziemia jest płaska, czy okrągła? 😛

Last edited 3 miesięcy temu by tItOveN
Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Ani płaska ani okrągła. Według oficjalnej narracji (i nie mam żadnych podstaw, żeby ją kwestionować) jest kulista. Płaska czy okrągła oznacza obiekt 2D. Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć światłym pociskiem, ale nie pykło.

Last edited 3 miesięcy temu by Gregor del Ptasior
tItOveN
Admin
3 miesięcy temu

Po prostu myślałem, że znajdziemy nić porozumienia :/ Szkoda, moim zdaniem jest płaska – tak mówili w internecie

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Urzekająca historia. Możesz mi podesłać linki to poczytam i może mnie też temat zainteresuje.

Apo
Apo
3 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Lepiej czytać posty Gregora niż asów którzy piszą pod kazdym postem o „celebrycie” o Walikczyku i w szczeniacki sposób, przekręcają nazwiska zawodników.
Potwierdzone info.

luque10
3 miesięcy temu
Reply to  Apo

Polać mu, dobrze prawi.

OldLady
3 miesięcy temu
Reply to  Apo

Zdecydowanie. Minka „facepalm” by wiele wyjaśniła.

jacojaco/Kicek12345
3 miesięcy temu
Reply to  Apo

To akurat racja. Gregora nie da się czytać tylko w tematach pandemicznych, niektórych nowszych forumowiczów, w każdym wątku 😛

JuraGD
3 miesięcy temu

Arthur to zakała. Już w 2020r rozbił auto po pijaku. McKenny po decyzji o wykupie też obniżył loty.

Ater
3 miesięcy temu

To pewnie jeden z tych „zwykłych obiadów” na których Arthur łapał choroby weneryczne… xD
I jednak te piłkarzyki to są dzbany i nadają się do tego by „biegać i kopać”.
Imprezka w czasie gdy w kraju – jak się domyślam – wprowadzony jest stan wyjątkowy, skoro mają godzinę policyjną.
Swoją drogą, już wiem czemu piłkarze Juve tak długo dochodzą do formy… skoro jedzą obiad do 22+ xD

luque10
3 miesięcy temu
Reply to  Ater

Akurat we Włoszech obiadokolacje są normalne 😉
W porze naszej obiadowej każda włoska restauracja ma przerwę, otwierają po 19, także są tam przyzwyczajeni do późnego posiłku.
Jak byłem pierwszy raz w Turynie, ratowałem się Mackiem o „normalnej” porze, bo był to spontaniczny wypad, bez wglądu do włoskich zwyczajów 😃

dimebag11
3 miesięcy temu
Reply to  Ater

Ja od pewnego czasu jestem za tym, by Juve ściągało europejskich piłkarzy. Południowcy mają najczęściej „zabawowe” usposobienie i wielokrotnie się to potwierdzało. Ponadto kupując zawodników, którzy pochodzą ze Starego Kontynentu uniknęlibyśmy ich wylotów na mecze reprezentacji, które przy ilości spotkań rozgrywanych obecnie w ciągu sezonu odbijają się jednak na ich formie.

OldLady
3 miesięcy temu
Reply to  dimebag11

Wystarczy robić lepszy research o piłkarzach. Dla mnie proste, że jak taki Arthur jedzie nawalony samochodem choć mógłby jeździć taksówką do końca życia, albo mieć szofera to znaczy że lubi walić sake do oporu, albo chociaż temu tematowi trzeba się przyjrzeć z bliska. ( to tylko przykład bo wypadek jego po pijaku był chyba po zaparafowaniu kontraktu z nami ).

Franz Maurer
Franz Maurer
3 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Swego czasu Caceres za jazdę po pijaku wyleciał z Juve…

Halupa
3 miesięcy temu

Amerykanina zostawić, a tych dwóch pod sąd i @#$%^&*! z Klubu.

Gregor del Ptasior
3 miesięcy temu
Reply to  Halupa

Widzę, że jesteś dziś w formie XD

Halupa
3 miesięcy temu

A dziękuję, widzę że i kolega się miewa nie najgorzej. 🤓

jacojaco/Kicek12345
3 miesięcy temu

Paweł to jednak umie rzucać sobie kłody przy negocjacjach kontraktowych:D zjazd piłkarsko mentalny roku w Serie A.
I tylko wymiany za Lukaku szkoda

Halupa
3 miesięcy temu

Otóż to kolego.

J33
J33
3 miesięcy temu

Na tych zdjęciach wyglądają na dobrze porobionych

Argentino
3 miesięcy temu

Ta balanga pokazuje, że część piłkarzy się już poddała i sąsiad miał rację że zadzwonił. Jak się poddaliście to odejdźcie a nie róbcie syf.

Przejdź do paska narzędzi