Zarząd

Hu Kers | 8 czerwca 2023

Scanavino: Allegri zostaje

Dyrektor Generalny Juventusu Maurizio Scanavino potwierdził w wywiadzie dla Sky Sport chęć kontynuowania współpracy z Toskańskim trenerem.

Allegri nigdy nie był kwestionowany. Zarówno na spotkaniach zarządu, jak i w codziennych kontaktach. Razem przeszliśmy przez burzę. Odbyliśmy kilka gorących dyskusji, ale zawsze z chęcią zrobienia wszystkiego, co najlepsze dla zespołu.

Nie wolno nam zapominać o sytuacji, której doświadczyliśmy. Koniec końców możemy uznać, że wykonaliśmy dobrą robotę. Występy mogły być lepsze, ale co mimo wszystko sezon zakończyliśmy na trzecim miejscu w Serie A i dotarliśmy do dwóch półfinałów.

Rozumiemy reakcję fanów, którzy płynęli na tej samej łodzi co my. Przychodzimy z okresu niezwykłych sukcesów, ale musimy twardo stąpać po ziemi. Dzięki kontynuacji z Allegrim jesteśmy w stanie planować przyszłość z mniejszą niepewnością.

Jesteśmy w pełni zaangażowani i chcemy jak najszybciej wrócić do pracy. Chcemy dać z siebie wszystko dla wyników na boisku, a także dążymy do poprawy jakości występów na boisku.

Dwa dni po mojej nominacji otrzymaliśmy punkty karne. W tej sytuacji stworzyliśmy grupę z Calvo i Manną. Giovanni wykazał się dużymi umiejętnościami i poradzi sobie w 100% sytuacji mercato. Giuntoli ma kontrakt z Napoli i nie byłoby właściwe, wypowiadanie się w tym temacie.

Superliga i relacje z UEFA? To bardzo płynne aspekty. UEFA prowadzi dochodzenie, które nie zostało jeszcze zakończone, więc nie mamy wyroku, aby móc mówić.

 

 

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Calcio Maestro
10 miesięcy temu
Reply to  Hu Kers

Podobnie byłem zwolennikiem jego powrotu. Ale kolejny sezon mija i nie posunęliśmy się do przodu ani o krok. Ja wręcz zachodzę w głowę jak ciągle kręcimy się w czubie tabeli z taką grą. Allegri tupie w miejscu, chłop pewnie chce dobrze, dzierga z tego co ma ale pomysłu w tym żadnego, patrzeć się na to nie da, uparty jest jak osioł (albo co gorsza – ograniczony) do tego dochodzą sygnały o kwasach w szatni… No to się nie może udać. Zmiana trenera jest koniecznością. Taki poukładany Bayern nie boi się zrobić roszady i to w ważnej części sezonu, Chelsea wygrywała… Czytaj więcej »

fragola
10 miesięcy temu

Dwa sezony Allegrego – nie widac, zeby druzyna miala jakis plan na granie.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi