Transfery

einhard | 26 lutego 2019

Schlieper: Marcelo dołączy do Juventusu

Agent Nicolasa Tagliafico twierdzi, że Real Madryt interesuje się lewym obrońcą Ajaxu, ponieważ Marcelo dołączy latem do Juventusu.

Plotki łączące Marcelo z Juve nasiliły się w ostatnich miesiącach, zważywszy na regularne występy Sergio Reguilona na lewej obronie w Realu Madryt i cząsto wyrażaną przez Marcelo chęć ponownej gry u boku Cristiano Ronaldo.

Mówi się, że nazwisko Tagliafico znalazło się w kręgu zainteresowań Realu Madryt, ponieważ Marcelo dołączy do Juventusu. – powiedział Ricardo Schlieper, przedstawiciel Tagliafico na antenie Radio Rivadavia.

Nikt jeszcze do mnie jednak nie zadzwonił w tej sprawie, nawet jeśli pojawiły się już zapytania od innych zespołów. Nicolas ma jeszcze dwa lata umowy i nie ma ustalonej klauzuli wykupu, ale Ajax wyznaczył pewną minimalną kwotę, za którą mógłby odejść do któregoś z najlepszych europejskich klubów.

Jakie są to zespoły? Mogę tylko powiedzieć, że jest wśród nich duży hiszpański klub. To powiedziawszy, uważam, że nadszedł właściwy czas dla Tagliafico na wykonanie kroku w przód.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi