Prasa

einhard | 28 marca 2019

Scolari: Kontuzje nie zatrzymają Ronaldo

Luiz Felipe Scolari ostrzegł rywali Juventusu, że problemy mięśniowe z pewnością nie będą w stanie zatrzymać Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo będzie smutny przez chwilowy brak gry. Ta kontuzja spowoduje też pewne trudności Juventusowi, ale taka drobnostka z pewnością nie powstrzyma Cristiano – powiedział 70-latek w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Nauczył mnie i wszystkich innych co znaczy poświęcenie, i że nic nie spada z nieba. Jeśli coś chcesz, musisz o to walczyć. Jest wyjątkowy. Udzielałem mu porad i nauczyłem go, jak być bardziej dojrzałym.

Widziałem jego hat-trick przeciwko Atletico. Dał radość swoim kolegom z drużyny i sobie. To była zemsta. Teraz Juventus jest poważnym kandydatem do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. CR7 był największym transferem, jakiego tylko mógł dokonać Juventus. On każdego roku szuka nowego wyzwania.

Scolari trenował obu Ronaldo – CR7 oraz Ronaldo Luísa Nazário de Limę. Który z nich był lepszy?

Żaden nie był lepszy od drugiego. To dwaj wspaniali gracze, których łączy wyjątkowa cecha: są decydujący. Jeśli ich zespół gra ważny mecz, a oni są na boisku, to wszyscy są pewni, że to oni będą decydować o losach spotkania.

 

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi