Gracze Juve

Kurp | 9 października 2019

Sekret dobrej formy Pjanicia

Miralem Pjanić jest zawodnikiem, który prezentuje obecnie znakomitą formę. Maurizio Sarri wspominał przed rozpoczęciem sezonu, że wszystkie akcje będą przechodzić przez Bośniaka. Tak też się stało.

Pomocnik Juventusu stał się reżyserem gry w swoim zespole. Według La Gazzetta dello Sport jednym z sekretów doskonałej formy Pjanicia są jego indywidualne ćwiczenia poza treningami. Dzięki nim Bośniak ma unikać problemów związanych z kontuzją mięśni. Co ciekawe, pomocnik Juve współpracuje prywatnie z Damiano Stefaninim, byłym szefem fizjoterapeutów w Romie. Włoch jest specjalistą w zakresie profilaktyki przed urazami oraz rekonwalescencji po kontuzji. Stefanini jest również przyjacielem Daniele De Rossiego.

Pjanić oraz Stefanini są w stałym kontakcie, odkąd Bośniak grał w Romie. Pomocnik Juve chce stać się jednym z najlepszych rozgrywających na świecie i zdaje sobie sprawę, że musi być ciągle w dobrej formie fizycznej.

 

źródło: ilbianconero.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Pjanic prezentuje się świetnie w tym momencie. Fajnie, że zagrywa więcej piłek prostopadłych, jak choćby asysta do Dybali. Do tego nieźle pracuje w odbiorze, i umie utrzymać się pod presją. Zmiana trenera przysłużyła mu się, bo u Maxa cieniował.

sayber
4 lat temu

Sarri 🙂

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi