Meczowe

Hu Kers | 11 grudnia 2018

Seoane: Cieszymy się z tego wyzwania

Trener drużyny Young Boys cieszy się z powodu możliwości stawienia czoła Cristiano Ronaldo. Nie uważa on jednak, by jego drużyna miała być jedynie sparing partnerem dla Mistrza Włoch.

Liga Mistrzów to grupa najlepszych drużyn. Jeśli jednak zagramy swoją najlepszą piłkę, a Juventus nie będzie w najwyższej dyspozycji, możemy wyrwać co najmniej punkt.

Zespół zrobił duży progres. Rozwinęliśmy się od czasu naszej pierwszej potyczki. Z Valencią i Manchesterem graliśmy lepiej i potrafiliśmy przycisnąć.

Czuć różnicę, gdy gra się w Lidze Mistrzów. Jest ona trudniejsza, piłkarze grają na dużo wyższym poziomie. Rzadko mamy okazję spotkać graczy na poziomie Paulo Dybali lub Cristiano Ronaldo, a nasze doświadczenie naprzeciwko ich jest nikłe.

Nie sądzę, by Juventus miał potraktować nas ulgowo. Zagrają pełnym swoim potencjałem. Powstrzymanie zawodników takich jak Ronaldo jest bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Z kolei gry do krycia takiego zawodnika wyznaczymy trzech naszych, inni będą mieć więcej miejsca. Musimy bronić dobrze jako zespół.

To będzie bardzo trudne wyzwanie, ale cieszymy się, mogąc stawić temu czoła.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi