Serie A

tItOveN | 22 lutego 2019

Krajobraz po bitwie, czyli raport z JTC

Po środowej porażce z Atletico Bianconeri już w czwartek po południu zameldowali się w Juventus Trening Center, by przygotować się do meczu z Bologną.

Drużyna porannym lotem w czwartek powróciła do Turynu i w dalszej części dnia odbyto trening w ośrodku w Continassie. Tradycyjnie grupa zawodników, która była zaangażowana w mecz, spędziła czas na sesji regeneracyjnej, podczas gdy pozostali pracowali na boisku.

W piątek zespół rozpoczął zajęcia przed południem. Po fazie kondycyjnej zawodnicy przeszli do ćwiczeń technicznych — gry kombinacyjnej i treningu strzeleckiego — a także zajęć taktycznych.

Jak podała telewizja Sky, Douglas Costa wciąż nie wyleczył kontuzji, dlatego ominie najbliższy, niedzielny mecz. Ponadto, Cristiano Ronaldo może zostać oszczędzony przez trenera Allegriego, a włoska telewizja typuje atak złożony z Bernardeschiego, Dybali i Mandzukicia.

Sami Khedira przeszedł zabieg w związku ze stwierdzoną arytmią serca. Pomocnik ma pauzować 30-40 dni.

W sobotę Juventus wyruszy do Bolonii, by rozegrać mecz na stadionie Renato Dall’Ara. Wcześniej zaplanowana jest jednak konferencja prasowa trenera Massimiliano Allegriego. Odbędzie się ona na Allianz Stadium o godz. 12:00.

Źródło: juventus.com / Sky

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi