Kibice

tItOveN | 27 lutego 2020

OFICJALNIE: Juventus – Inter za zamkniętymi drzwiami

Potwierdzone oficjalnie zostało to, o czym wiedzieliśmy już od kilku dni – Derby d’Italia rozegrane zostaną bez udziału kibiców. 

Juventus opublikował komunikat, w którym powołał się na informację podaną do wiadomości publicznej przez władze ligi – Lega Serie A. Na podstawie dekretu włoskiego prezesa Rady Ministrów, wdrażającego środki przeciwepidemiologiczne, zdecydowano, iż mecz Juventus-Inter, zaplanowany na 1 marca o godz. 20:45 na stadionie Allianz, będzie rozgrywany za zamkniętymi drzwiami.

Jak wyjaśniono, klub – biorąc pod uwagę specyfikę sytuacji – oceni możliwe rozwiązania na korzyść tych, którzy zakupili bilety na to spotkanie, z uwzględnieniem regulaminu i warunków sprzedaży wejściówek.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
11 miesięcy temu

Oddajcie tym ludziom i ich rodzinom pieniądze.. Was to nie zbawi, a wyjdziecie z twarzą.

domin100
11 miesięcy temu

Może i dobrze… Ciężko by było patrzeć na kibiców Interu,którzy cieszą się ze zwycięstwa.

szafran80
11 miesięcy temu

Miejmy nadzieję że się ogarną i coś zagrają, mam nadzieje że zagramy bez Pjanica, i zobaczymy zaangażowanie zespołu.

SonOvTheMoon
11 miesięcy temu
Reply to  szafran80

Coś ostatnio za dużo tej nadziei trzeba mieć licząc na dobry mecz w wykonaniu Juve

pogon
11 miesięcy temu

Trzeba spróbować zagrać na 0:0, ewentualnie liczyć na błyski geniuszu poszczególnych piłkarzy, bo jako zespół to my na dziś nie możemy być pewni zwycięstwa z nikim.

A Sarri i zawodnicy mają gotową wymówkę jak coś – zagrali słabo, bo nie było kibiców, a jak będą to zaczną grać lepiej. A potem i tak zapomną o tych słowach i będzie można w wywiadach dalsze kocopały opowiadać.

anavrin_
11 miesięcy temu

Straty finansowe będą bardzo duże do końca sezonu z tego tytułu. Ciekawe jak klub sobie z tym poradzi, bo to zawsze z kilkanaście pewnych baniek mniej.

Co do kwestii sportowej, uważam, że to niesprawiedliwe, że dwaj pretendenci – Juve i Inter – będą grali za zamkniętymi drzwiami, a trzeci – Lazio – nie. No ale też niesprawiedliwe byłoby pozbawianie Rzymian zarobku, skoro władze kraju uznały, że miasto to nie wymaga takich środków ostrożności.

voytecko
11 miesięcy temu

Brak kibiców gra na naszą niekorzyść. Może być naprawdę ciężko.

Przejdź do paska narzędzi