Gracze Juve

einhard | 29 czerwca 2020

Setien: Arthur jest w pełni oddany Barcelonie

Tuttosport podaje, że Arthur Melo pożegnał się z kolegami z drużyny.

Turyńska gazeta ujawnia, że Arthur zebrał piłkarzy w kręgu podczas dzisiejszego porannego treningu. Zawodnik miał potwierdzić wiadomości dotyczące swojej przyszłości i pożegnał się z kolegami.

Wiele źródeł informowało, że piłkarz był zły na Barcelonę za to w jaki sposób został potraktowany i nie chciał nawet wracać do stolicy Katalonii. Informacje te się nie potwierdziły, gdyż 23-latek zameldował się w ośrodku treningowym Barcy, ale część mediów dalej przekonuje, że Brazylijczyk poprosił o wykluczenie go ze składu przynajmniej na mecze Ligi Mistrzów.

Informacje te dementuje jednak trener Barcelony, który twierdzi, że Arthur Melo chce jak najlepiej zakończyć sezon.

Nie wiem, co mówi jego matka, ale jego zdanie pokrywa się z tym, co mówię ja – powiedział Quique Setien na konferencji prasowej.

Mam nadzieję, że okaże całkowite zaangażowanie do końca sezonu. Będzie naszym atutem, jeśli będzie w pełni zaangażowany i będę z niego korzystał do ostatniego dnia.

Przyznał to i nie mam wątpliwości, że tak będzie. Mówi, że jest dostępny i dopóki tu jestem to ja będę decydował, kto będzie grał.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

Trudna sytuacja dla piłkarza. Został ewidentnie wypchnięty z klubu i teraz musi udawać, że chciałby oddać życie, za tych co go nie chcą. Tak jednak wykuwa się profesjonalizm. Obstawiam, że tak samo profesjonalnie Pjanic będzie człapał do końca u nas- jak poprzednio – nic się nie opuści bo to poziom dna.

Przejdź do paska narzędzi