Inne

tItOveN | 1 czerwca 2020

Sky: Okno transferowe przesunięte

W związku z pandemią koronawirusa i przesuniętymi terminami rozgrywania spotkań w tym sezonie najbliższe okno transferowe zostanie przesunięte o kilka miesięcy. 

Tradycyjnie letnie okno transferowe otwierało się na początku lipca i kończyło się pod koniec sierpnia lub na początku września. W tym jednak roku przez przymusową przerwę w rozgrywkach planuje się przesunięcie okna.

Jak podaje stacja Sky Sport, możliwość przeprowadzania transferów wróci od 1 września i potrwa do 5 października br.

Źródło: www.tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
2 lat temu

Przyznam się, że bardzo wyczekiwałem takiej decyzji. Wreszcie coś mądrego. Dodatkowo, kontrakty automatycznie powinny być przedłużone do końca sezonu, w świetle powyższego do 31 sierpnia. Choć w sumie niniejszą decyzję można traktować poniekąd jako przedłużenie kontraktów. No bo jak, piłkarz odejdzie, ale nigdzie indziej nie pogra? To już lepiej zostać w obecnym klubie i przytulić hajs za parę miesięcy.

Czy ww. przesunięcie okna dotyczy tylko Serie A? To rozwiązanie, podobnie jak przedłużenie kontraktów, powinno być skoordynowane w obrębie wszystkich lig europejskich, by było w pełni efektywne.

descik
2 lat temu
Reply to  anavrin_

Coś takiego jak automatyczne przedłużenie kontraktu, to utopia i prawnie nie ma racji bytu, jedyne co można zrobić to blokowanie możliwośći przejścia i trenowania piłkarza w nowym klubie ale to też jest słabe rozwiązanie. Wg mnie można tylko to po ludzku starać się załatwić – dogadać się z piłkarzem ale wiadomo jeden się zgodzi a drugi nie, podobnie może postąpić klub który kogoś wypożyczył i nie chce żeby np dostał kontuzji? Co wtedy z kulusevskim który ma do nas dołączyć od 1wszego lipca? Takie przypadki będą się mnożyć, że ktoś dał grubą kasę, albo duży bonus za wolnego piłkarza i… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi