Inne

tItOveN | 12 marca 2021

Spiker Porto zaatakował Juventus i Ronaldo

Spiker FC Porto po sukcesie swojej drużyny opublikował skandaliczny wpis w mediach społecznościowych. 

Portugalczycy dzięki wyjazdowym bramkom mogli cieszyć się z heroicznie wywalczonego awansu do ćwierćfinału na Allianz Stadium. Po zakończonej rywalizacji emocje nie opadły – także w sieci. Spiker FC Porto dał się im ponieść i zamieścił w social mediach obraźliwy wpis. Wyzwiska skierował w stronę Juventusu oraz Cristiano Ronaldo i jego rodziny.

Zemściliśmy się za Bazyleę – napisał odnosząc się do finału Pucharu Zdobywców Pucharów sprzed ponad 30 lat.  Stara Dama w 1984 r. po trafieniach Beniamino Vignoli i Zbigniewa Bońka pokonała wówczas Smoki (2:1)

Wygraliśmy z tymi włoskimi złodziejami i tą świnią Ronaldo. To jest Porto, jesteśmy dumni. Teraz czekamy na wypowiedź Dolores i pozostałych bezzębnych członków rodziny – dodał spiker.

Kontra ze strony środowiska Cristiano Ronaldo nadeszła ekspresowo. Siostra 36-latka szybko odniosła się do obraźliwych słów kierowanych w kierunku jej brata.

Jesteś świnią! Oczyść usta, zanim mówisz o kimś, komu nie dorównasz w tym życiu. FC Porto nie zasługuje na takich ludzi – skomentowała Katia Aveiro.

Spiker postanowił zrehabilitować się za swoje zachowanie. Fernando Saul zamieścił wpis na Instagramie, w którym przeprosił za obraźliwe słowa. Zdaniem „A Bola” i tak było już za późno. Klub postanowił wszcząć wobec niego postępowanie dyscyplinarne.

Chcę przeprosić Cristiano Ronaldo i jego rodzinę, jeśli poczuli brak szacunku po tej publikacji. Mam w sobie pokorę, aby przyznać, że przekroczyłem granice. Myliłem się i zrobiłem źle. Przepraszam – napisał.

Źródło: ekstraklasatrolls.pl/własne

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi