Liga Mistrzów

Hu Kers | 9 marca 2019

Spinazzola: Gotowy na Atletico

Włoch, który przeciwko Udinese rozegrał bardzo dobre spotkanie, przyznał w wywiadzie, że Juventus czuje się gotowy, by stawić czoła Atletico w rewanżu.

Po urazach Mattii De Sciglio oraz Andrei Barzagliego, a także absencji Alexa Sandro za żółte kartoniki rezerwowy ma szansę we wtorek wyjść nawet w pierwszym składzie na rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów.

O tym zadecyduje trener – przyznał pokornie 25-latek dla Sky Sport Italia. Ja czuję się dobrze, od ostatniego spotkania z Parmą zrobiłem progres, a kolano wydaje się być coraz silniejsze. Oczywiście w 2019 roku zagrałem tylko 3 razy, więc trudno o ciągłość, ale jestem gotów.

Przeciwko Udinese wahadłowy musiał zając miejsce na prawej stronie, gdyż Joao Cancelo pauzował za kartki, a lewą stronę zajął Alex Sandro.

Niewątpliwie lepiej gra mi się na lewej stronie boiska. Kilka razy w Atalancie miałem okazję wystąpić na prawej w sytuacjach awaryjnych, ale zdecydowanie wolę lewą stronę.

Ze względu na Atalantę jestem przyzwyczajony do grania jako wahadłowy i pomagać trój-osobowej obronie.

Max Allegri przyznał, iż w związku z absencjami Stara Dama na rewanż w Lidze Mistrzów może powrócić do ustawienia z trzema stoperami.

Jeszcze tego nie ustaliliśmy, ale od pierwszego spotkania z Atletico trener dał nam popalić. Teraz będziemy musieli biegać z prędkością 2000 km/h, by udowodnić, że możemy zagrać w kolejnej rundzie.

Mam nadzieję, że pójdziemy podobną ścieżką! (Przyznał obrońca zapytany o sytuację dwumeczów Manchesteru z PSG oraz Ajaxu z Realem).

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi