Prasa

einhard | 13 maja 2019

Spór w Juve w kwestii posady trenera

Według informacji podawanych przez calciomercato w kierownictwie Juve istnieje podział w kwestii trenera, który ma poprowadzić drużynę w przyszłym sezonie.

Massimiliano Allegri ma podobno być zainteresowany projektem Paris Saint-Germain i nie jest pewny swojej przyszłości w ekipie Bianconerich, mimo że rozmawiał już krótko z Andreą Agnellim.

Prezes Juve ma uważać, że ​​obecny trener powinien zostać, jeśli nieosiągalny okaże się ktoś taki jak Pep Guardiola lub Zinedine Zidane. Obaj szkoleniowcy wydają się teraz tylko marzeniami i dlatego Agnelli uważa, że ​​Allegri powinien kontynuować swoją pracę w Turynie.

Pavel Nedved i Fabio Paratici uważają jednak, że Allegri powinien odejść i stają po stronie Antonio Conte. Obaj panowie mieli kontaktować się już z Conte i prosić, aby wstrzymał rozmowy z Interem do połowy maja, aby mogli przekonać Agnellego. Z drugiej strony serwis twierdzi, że tak bardzo, jak Nedved i Paratici chcą powrotu Conte, tak mocno Agnelli jest przeciwny tej idei.

Co ciekawe calciomercato podaje, że Juve nie ma obecnie żadnego planu B, ponieważ Sinisa Mihajlovic i Simone Inzaghi nie są uważani za wystarczająco dobrych kandydatów, aby przenieść klub na wyższy poziom. Jednocześnie serwis internetowy w ogóle nie wspomina o takich kandydatach na stanowisko trenera Starej Damy jak Leonardo Jardim, Didier Deschamps, czy Mauricio Pochettino.

 

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi