Kontrakty

Gryfel | 21 maja 2021

Spotkanie Chiellini-Agnelli

Pojawiły się najnowsze informacje o losie kapitana Juventusu.  Wczoraj odbyło się wstępne spotkanie między Giorgio Chiellinim i Andreą Agnellim.

Poruszono temat przyszłości, lecz nie podjęto żadnej decyzji, nawet biorąc pod uwagę bardzo szczerą i otwartą relację panującą między nimi. Giorgio czuje się jeszcze aktywnym zawodnikiem, wciąż nie myśli o emeryturze, ani roli menadżerskiej.

Chce spędzić następny rok w Juve lub grać gdzie indziej. Nie we Włoszech, łatwiej byłoby mu w MLS. Swoje przemyślenia wyjawił Agnelliemu, świadomy, że im więcej lat mija, tym mniej meczy będzie mógł rozegrać w sezonie. Jego decyzja zależy również od losu Pirlo, ale w obecnej chwili pożegnanie obrońcy wydaje się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. 

Źródło: JuventusNews24.com

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
2 lat temu

Lata mijają, Chiellini nie oszuka casu, a poza tym ma za sobą większe lub mniejsze kontuzje, niemniej jeżeli zgodziłby się na rolę pożytecznego dublera, to chciałbym, żeby został z nami na kolejny sezon. Pewne jest odejście Buffona, dlatego ważnym jest pozostawienie w zespole doświadczonego i związanego z Juventusem zawodnika.

OldLady
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Przydałby się na ławkę by odegrać podobną rolę co Barzagli w swoim schyłku kariery. Tak jak wspomniany Andrea, mógłby na ostatnie 10-15 minut wchodzić do obrony, gdy potrzebujemy spokojnie dowieźć wynik do końca, ale moim zdaniem nie można na nim budować obrony na następny sezon.

domin100
2 lat temu
Reply to  OldLady

No nie wiem czy by było tak spokojnie, bo Chiellini jest elektryczny. To nie te czasy kiedy nie było Var-u i rozbijał łokciami przeciwników. Co nie zmienia faktu, że przydałby się dzięki swojemu doświadczeniu dawałby przykład młodszym. Do tego kilka spotkań w lidze plus puchar Włoch i dwie strony powinny być zadowolone. Zgranie w szatni jest tak samo ważne co zgranie na boisku. Jeśli odejdzie Buffon, Chiellini, Pinsoglio i przyjdą Hakany, Ramseye itp to później będę jeden wielkie pretensje na boisku.

pogon
2 lat temu

Myślę, że jeszcze rok może zostać, ale moim zdaniem potrzebujemy kogoś w miejsce Demirala, który nie spełnia pokładanych w nim nadzei i zbyt często ma kontuzje. Dla mnie fajnymi opcjami byliby Badiashile z Monaco albo Tapsoba z Bayeru. A jak Chiellini jednak odejdzie to trzeba by kogoś dołożyć na ławkę, może Maksimovicia?

Bianconero62
2 lat temu
Reply to  pogon

Ja bym widział Milenkovića z fiołków u nas.

PrzybocznyCzarnoksieznika
PrzybocznyCzarnoksieznika
2 lat temu

Chielini albo połamany albo gra jak sabotażysta – w obu przypadkach nieprzydatny dla drużyny.
Giorgio, czas już ze sceny zejść, zachowaj tym swój honor i szacunek

Frog
2 lat temu

Jako zmiennik dałby radę. Mimo wszystko uważam, że w pewnym momencie liderzy muszą odejść by odpowiedzialność wzięli na siebie ci co grają na boisku. Siedząc na ławce, zabierają innym bycie liderami a przez to nikt kto jest na boisku nie bierze pełnej odpowiedzialności bo przecież to Buffon i Chiellini są liderami. Niech młodzi przejmą pałeczkę bo nic dobrego z tego nie wychodzi.

J33
J33
2 lat temu

Sytuacja środkowych obrońców wygląda niepokojąco.
W zasadzie Tylko De Ligt jest pewniakiem do grania.
Bonucci ,Demiral i Chiellini to półtorej obrońcy w tym momencie.

Demiralowi nie ufam i w mojej opinii to nie jest udany zakup, trzeba go zastąpić kimś lepszym i zdrowszym.

.kamill10.
2 lat temu

Na ligę jeszcze będzie

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi